Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudnátok írni munkákat amiket...

Tudnátok írni munkákat amiket tudok végezni 17 évesen egy városban?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
árufeltöltő, mosogató ,takarító, gyári munkás, mezőgazdasági munkás gyorséttermi munkás, vagy culáger
2022. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Prosti
2022. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

búrkóló

infórmatikús

2022. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
minden ami nem videki munka
2022. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Megnézném 17 évesen 0 előzetes tapasztalattal, szerszámok nélkül te hogy burkolnàl...Mennyi okos ember, te jó ég...

Én burkoló vagyok, szóval én pont tisztában vagyok azzal, hogy ide mekkora felkészültség kell, meg egymillió szerszám. Nem azt mondom, hogy egyetemet kell végezni hozzá, de azért nem egy sori gyári meló, hogy jön, összerakom, és minden nap 8 órában ugyanaz a mozdulat...Aki ilyeneket irkál az még életében nem látott közelről építőipari dolgozót, nem hogy még esetleg dolgozott is volna az iparban.


Kérdező, bemész egy diákszöv-be és segítséget kérsz, valamit csak találnak neked. Általában ilyen helyre szokták rakni a 18 alattiakat: árufeltöltő multiban, gyári operàtori munka, animátor(ritka esetben), ha fiú vagy akkor például én láttam olyat, hogy bőröndpakoló munka, stb. Szóval semmi extra. 18 év felett már több lehetőség van, én 18 évesen diákmelón már úszómester voltam.

2022. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezekkel tolom 16 évesen:


[link]

2022. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!