Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy saját...

Mi kell ahhoz, hogy saját költöztető cégem lehessen?

Figyelt kérdés

Nyilván autó kell, amit lehet rakodni. Tegyük fel azt megveszem, meg ki kell váltani a vállalkozóit. De a vállalkozói kivàltàsàhoz mi szükséges ilyen esetben? Kell valami külön szakma, vagy valami?

Tudom, kellenek még rakodók, könyvelő, a sofőr meg én lennék, mert vezetési tapasztalatom van, meg szeretek is vezetni.

Épp költözés előtt állok, és azt vettem észre, hogy az én megyémben hiába van kb 8-10 költöztető cég egyik sem hajlandó megmozdulni, minden vállalkozó kifogásokat keres, egyiknek rakodója nincs, másiknak kicsi az autója, stb. Ezért jutott eszembe ez az ötlet.


2022. máj. 24. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Ezeket nem itt kéne megkérdezni ne haragudj.

Menj be a NAV-ba meg keress fel egy ügyvédet.

Amúgy ez szerintem nem akkora buli, mint te azt gondolod.

2022. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Építőiparban dolgozom, az sem buli, bár sokak szerint nagyon is az. Szeretem a saját szakmàmat is, de szeretem az új kihívásokat is, kipróbálnàm szívesen, főleg hogy az itteni vállalkozók majdnem, hogy mind nullàk. Alig találtam most is költöztetőt, pedig nem az utolsó pillanatban kezdtem el keresgélni, és nem egy 300 négyzetméteres házat kértem, hogy pakoljanak ki. Az itteni vállalkozók már pénzért sem hajlandóak mozdulni, de ez nem csak erre a szakmát igaz. Itt villanyszerelőt is alig találtam, egy hónapban telt mire kijött hozzám valaki, két hét volt mire találtam vízszerelőt, stb. Végig csörögtem kb 20 villanyàszt is, és mind lekoptatott, valaki ígérette, hogy jön közben hol? Sehol semmi.

Taxi kellett volna hajnalban, tíz taxi társaságot hívtam, egyik sem jött ki.

Ez a megye sajna ilyen, senki nem akar dolgozni.

2022. máj. 24. 22:02
 3/3 A kérdező kommentje:

Szakmàra*

Hónapba*

Ígergette*

2022. máj. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!