Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi idő után adatok fel a...

Mennyi idő után adatok fel a vállalkozásotokat, mikor mondtátok ki, hogy nem megy?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem adtam fel. 20 év után sem. Nincs olyan hogy nem megy. Olyan van, hogy valamit még nem tanultam meg, vagy valaki mentort még nem találtam meg, ami kívülről néz a dolgaimra. Azért vagy vállalkozó, hogy vállalkozz és megoldást keress. Egyébként alkalmazott vagy. Akár a magadé is.
2022. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
magát a vállalkozást soha.. több ötletet engedtem el, mert rájöttem, hogy a termék/szolgáltatás amit kitaláltam a kutyának se kell. Valamit gyorsan, valamit nehezebben. Ami meg működött azt toltam. De jelenleg is vannak újabb ötletek...
2022. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Magát a vállalkozást soha nem adtam fel. Olyan előfordult, hogy nem olyan dologba kezdtem ami kellőképpen piacképes volt, de ezt idővel fel kell ismerni és elengedni vagy átalakítani úgy, hogy működjön. Nincs szerintem általános recept, hogy egy év után add fel ha nincs siker. Amúgy jellemzően az első három év a legnehezebb egy induló vállalkozásnál, nem véletlen, hogy a legtöbben ennyi időn belül húzzák le a rolót.
2022. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
17 éve működök. Bt,amit eladtam, majd kft abból exit, volt 2 év ami adoszámos magánszemélyként telt, utána abból ev. Volt kétszer szüneteltetve, meg többször főállásból melléktevékenységnek megtartva is. Feladni még nem kellett, alkalmazkodni nagyon sokszor nyilván.
2022. máj. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem sikerült elindulnom, 2008-ban nem volt elég kezdőtőkém és a Bank nem adott hitelt, 2011-re sikerült összeszednem a pénzt, de időközben 50%-al felment a munkagép ára, így ismét hitelért szaladgálhattam.

A hiányzó 33%-ból 12%-ot adtak rokonok, a bankkal leszerződtem a maradék 21%-ra, de lassú volt az átfutása a hitelnek és átcsúszott 2012-be, amikor állami monopólium lett a terület, így már indulás előtt vége lett.

2022. máj. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
5ös elarulod melyik területről van szó, vagy milyen gépről? Tanulságos lenne.
2022. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abroncs pirolízis pl. [link]
2022. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zzoltán válasza:
40%
Magyarországon nem vállalkozók vannak, hanem bármire vállalkozók. Ebben az országban ha becsületesen csinálsz valamit az elbukik idővel. Lásd a politikus vállalkozókat, lopnak, csalnak, hazudnak, mégis haladnak.
2022. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó. Engedelmeddel visszautasítom. 20 éve vagyok vállalkozó, sosem volt hitelem, sosem voltak pályázatok, politikus kapcsolatok. Viszont rengeteget tanultam és mára stabil, átlagot meghaladó jövedelmem van. Kérlek ne általánosíts a saját frusztrációból kiindulva, mert ez azt is lefelé húzza aki egy kicsit törekvő. Ha érdekel, szeretettel várlak egy találkozón , szívesen elmeselem a történetem.
2022. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!