Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy PC, laptop webáruházat...

Egy PC, laptop webáruházat hogyan lehet elindítani?

Figyelt kérdés

Én évek óta foglalkozom ezek javításával, eladásával, de csak régebbi gépekig jutottam még el eddig, tehát max DDR3-ig, azon a szinten.


Azt nem tudom, hogy akik rendes mai gépeket adnak webáruházakban, ők honnan szerzik be olcsóbban, hogy megérje eladni árában? Jellemzően használt és felújított gépekről van szó. Gondolom hibásként veszik, felújítják és úgy adják el?


És ha teljesen új gépet adnak el, azzal mi a helyzet? Nagykerből veszik?

Vagy hogy működik ez?


Mondom én retro és közpesen régi gépekig jutottam eddig, mert egyszerűen nem tudok tovább lépni anyagilag, amit ebbe be tudnék fektetni, hogy majd aztán megvegyék az újabb gépeket javítottan.


2022. júl. 31. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez ugye nem komoly kerdes?
2022. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De igen, miért?

Nekem nem egyértelmű.

2022. júl. 31. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagykertől vagy ha van gyártói kapcsolatuk, meg tőkéjük akkor a gyártótól veszik.
2022. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!