Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel tudnék valamennyi pénzt...

Mivel tudnék valamennyi pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Inkább kézműves dolgokra gondoltam, láttam, hogy például Karácsonykor van aki csinál csokidobozt ajándéknak, és eladja, vagy pedig karkötőket névvel, meg hasonlókat igazából, ez csak példa volt. Egész jó pénzt keresnek vele. Szerintetek miket tudnék csinálni, hogy eladjam? Amibe kell egy kis befektetés, de aztán megveszik és visszajön. Ilyesmikre gondoltam, szerintem értitek.

Várom az ötleteket, kőszönőm!



2022. aug. 5. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Most amikor sorra hagyják abba a vállalkozók, az új törvények miatt?

Ráadásul most a sokadik gondolat lesz, hogy venni kell ajándékot.

Ami meg a "jó pénzt" illeti, sokan még az anyag költségre is húzzák a szájukat, nemhogy a valós értéket (amiben bele van számolva a munkadíj is) megadják érte.

Nagyon sokan pont ezért nem is készítenek eladásra semmit.

2022. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%
Kitermelnél havonta 25k (mellékállású KATA) (+ esetleg könyvelő) forintot meghaladó összeget az ilyen vackokkal? Évente HIPA (településenként változó), illetve kamarai tagsági díj (5k)?
2022. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Erre nem eri meg vallalkozast alapítani. Anelkül meg illegális.
2022. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most szerintem elég azon agyalni, hogy ki mivel tud valóban hasznos lenni, amikor jön a téli barter szezon.
2022. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!