Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ez a digital nomad élet hogy...

Ez a digital nomad élet hogy jött össze embereknek?

Figyelt kérdés

Érdekelne másodállásban freelancer munkák.

Milyen megbízható oldalak vannak ahol ellehet kezdeni ilyen jellegű munkákat ?

Lehetőleg hosszútávú munkák érdekelnek.

Illetve milyen jellegű munkákat szoktak adni ilyen freelancer digital nomad életmódot követő személyeknek?

Hogy tudnak megélni?



2022. aug. 26. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
A freelancerkedés nem nagy biznisz, mert az ázsiaiak minden munkát fillérekért elvisznek. Úgy van esélyed h spec képzettséged van és valaki jó pénzért felbérel.
2022. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mihez ertesz? Mi a szakmád?
2022. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem így megy, hogy regelsz valahova, és onnan adnak folyamatosan munkát. Én freelancer vagyok, online marketing területen dolgozom. Szóval ez úgy néz ki, hogy jó vagy abban, amit csinálsz (nem írtad, hogy nálad ez mi), vállalkozóként szerzel magadnak ügyfeleket, egyszerre többet, és folyamatosan dolgozol nekik. Plusz van néha egy-egy beeső eseti jellegű munka, néha cserélődés az állandó állományban, néha visszatérnek némi szünet után korábbi ügyfelek stb., de jó esetben mindig van annyi, hogy legyen elég pénzed. És ennyi, innentől kezdve oda mész, ahova akarsz, mert a munkád nem helyhez kötött. Én pl. mehetnék egyébként, egy szál laptopra meg netre van szükségem a melóhoz, viszont vannak gyerekeim, őket nem rángathatom félévente más országba, úgyhogy sajna ilyen értelemben nem élvezhetem az előnyeit.
2022. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
A férjem upwork-ön szerzett sok megbízást. Ideiglenesen jó volt, amíg költöztünk, de vagy túl sok munka volt egyszerre, vagy nem elég. Tapasztalatszerzésnek jó volt. Most évek óta egy kanadai cégnek dolgozik (itt is élünk) távmunkában. Elvileg most már mehetne bárhová, csak az én munkám ide köt, és gyerek is van. Kb. 2 év múlva tudjuk azt megoldani, hogy nyáron 2 hónapig ott leszünk, ahol akarunk, meg esetleg télen 2-3 hetet.
2022. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#1 Mondjuk ha valakinek magyar nyelven kellene valami, nem hiszem, hogy egy ázsiait kérne fel rá :D
2022. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez is benne van. Kellett most vizsgaznunk eu s dologbol es egyszerubb vokt az osztrakoknal. Siman mukodott a translate s verzio es a gyenge nemetem ellenere is ertheto volt mit akarnak
2022. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Azért a magyar nyelv nem túl könnyű, szöveget írni én biztos magyar anyanyelvűt bíznék meg.
2022. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!