Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki tud beszállítókat...

Valaki tud beszállítókat ajánlani?

Figyelt kérdés
Jelenleg ott tartok, hogy rendeltem nagykerekből disney, illetve baba holmikat, de az árak annyira magasak, hogy nem éri meg. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy esetleg közületek tud-e valaki segíteni? Igazából bármit meghallgatok. Gyerek nevelés mellett kezdtem bele, időm csekély,de azt kutatással töltöm, hogy minél eladhatóbb termékeket árulhassak. Ki hogy kezdte, vagy van e valakinek ötlete, hogy induljak el?

2022. szept. 8. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van kocsi, akkor kikell menni külföldre ahol van Primark. Ott olcsón beszerezni itthon eladni drágán.

Vagy felmenni a tigris piacra.

2022. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. szept. 8. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért azt nem ártana tisztázni, hogy ez mi is? Megrendeled az alis hamisítványokat és marketplace-n árulod, vagy legális vállalkozás?
2022. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyéni vállalkozó vagyok, nem foglalkozok hamisítványokkal, nem keresem a bajt
2022. szept. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!