Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshop tulajok! Nektek...

Webshop tulajok! Nektek mennyi idő alatt indult be az üzlet?

Figyelt kérdés
Tehát a kész webáruháztól számítva mikorra értétek el azt hogy naponta minimum egy rendelés legyen? Mennyit illetve milyen helyeken hirdettetek?

2023. jan. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
22%

Én csak vaterán nyomatom, de van hogy eltelik két hónap mire elkel valami amit nem is adok drágán.


Az emberek birkák sajnos, nár majdhogynem alájuk kell nyúlni és felizgatni őket, hogy költsenek, vagy a másik opció, hogy akkora parádét kell rendezni nekik, hogy semminek érezzék magukat és már emiatt is pénzköltéssel kezdjenek el kompenzálni.

2023. jan. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 + opció ha érték alatt árulsz... de akkor meg nem élsz meg, ill. ha csak a megunt cuccaidat árulod se lesz belőle megfelelő hasznod. Gombokért mindenkinek kéne minden, nyilván.
2023. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Gombokért mindenkinek kéne minden, nyilván."

Hát nehogy azt hidd...


Olyasmit vesznek már csak meg amiben lát valami potenciált, de a fiatalabb generáció még erre is lusta, azok kb a kukába vágnak mindent ha nem a legújabb, vagy nincs rá garancia...

2023. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit árultok ti, emberek? Én addig meg se csináltam a webshopot, amíg nem volt egy rakat megrendelésem.
2023. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!