Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon érdemes még...

Magyarországon érdemes még bármibe is belevágni?

Figyelt kérdés

Az árak az egekben, minden szénné adóztatva, az emberek az utolsó fityingjüket is óvatosan osszák be és leginkább csak a megélhetésre.

Ebben az országban érdemes még bármilyen vállalkozásba is belevágni?



2023. jan. 27. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Jaja, legyé te is berber
2023. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Én tavaly vágtam bele egy barber shopba, mindenki azt mondta hogy ne. Azóta tisztán 1,5M Ft megmarad havonta, eléggé megérte 26/F"


Miket árulnak még amúgy ezekbe?


Jólsejtem, hogy indenféle "csodakészítményt" kopaszodás stb ellen?


Azért egy pasi ha nem is költ sokat magára, az ellen, hogy lekopaszodjon tejelne mint állat...

2023. febr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

Segíts már, légy szíves, számoljunk, hány fodrász dolgozik nálad és mennyi havonta a leadójuk feléd, mint - feltételezem - tulajdonos felé abban a barber shopban, hogy neked nettó másfél megmarad rezsi, minden kiizetése után, köszi!

2023. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!