Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nagykereskedéseket keresek?

Nagykereskedéseket keresek?

Figyelt kérdés
Kezdő vállalkozó vagyok, találtam már pár nagykereskedést, de szeretném megnézni más nagykereskedések kínálatát.

2023. jan. 28. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na oszt miben vállalkozol? Vannak magykerek amik specializálódnak.
2023. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz ha azt sem árulod el, milyen területen vagy érdekelt? Vagy ezt még nem döntötted el?:-)
2023. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
32%
Ott van a címszavaknál, hogy milyen területen keres
2023. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Cintike nagy vállakozó lehet, ha még kérdést sem tud világosan, értelmesen kiírni és itt keres nagykereskedőket.
2023. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Miben akarsz utazni? Itt a gyakorin keresel beszállítókat?

Ezt általában úgy csinálják hogy felveszed a kapcsolatot a nagykereskedelmi cégekkel. Interneten megtalálod telefon, email elérhetőséget és beszélsz egy ügyintézővel.

2023. jan. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz kategória
2023. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgylátom, hogy rosszul fogalmaztam. Megbízható nagykert keresek, találtam már párat, de vagy nem szállítják ki időben, vagy elmarad véletlen valami (persze elfelejtik pótolni, vagy sokadik megkeresésemre pótolják). Olyan nagykert keresek, akinél kapható kávé, édesség, háztartási szerek. Nagyon sok hasznos tippet kaptam már a gyakori kérdéseken azért is gondoltam, hogy ide írok.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2023. febr. 8. 12:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!