Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Foodpanda szerződésbontás?

Foodpanda szerződésbontás?

Figyelt kérdés

Ma estétől egyszer csak hirtelen nem tudok bejeletkezni az alkalmazásba, mert azt írja ki hogy: "Sajnáljuk, de nem tudsz bejelentkezni, mert nincs folyamatban lévő szerződésed."


Elképzelhető hogy volt rám panasz a napokban, mert pl. volt egy olyan eset amikor az egyik kiszállításnál a bolt elfelejtett átadni nekem egy üdítőt a kiszállítandó csomaghoz, így pedig én azt hiányosan szállítottam ki. De akkor is, létezik ilyen hogy mindenféle figyelmeztető e-mail vagy telefonhívás nélkül egyszer csak törlik a szerződésemet?



2023. márc. 7. 00:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Na közben mire kiírtam ezt a kérdést, már megjavult és most be tudtam lépni.. Hát komolyan csúcs ez az alkalmazás. Eddig is észrevettem, hogy tele van Buggal, de eddig ez volt a legjobb. Már komolyan elkezdtem stresszelni, hogy valamit nagyon elszúrtam. Pedig hát még csak egyetlen óra hiányzásom se volt a felvett műszakjaimból..
2023. márc. 7. 00:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább a szomjadat oltottad vele.


Nekem rendszeresen volt az hogy lemaradt az üdítő meg ilyenek.

Meg gyanúsítgattak hogy biztos megittam mondtam az ügyfélnek meg a díszpécsernek hogy kifelejtették. Persze egyből a futár dézsmálása a valószínű nem a barbi feledékenysége.

2023. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreértetted, nekem is úgy volt hogy kifelejtették tehát eleve nem volt nálam.
2023. márc. 8. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt mondom én is félreértetted. Ezért nem lesz szerződésbontás az hogy az alkalmazás nem működik csak átmeneti üzemzavar.
2023. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!