Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan indíthatok egyszerűen...

Hogyan indíthatok egyszerűen saját nft projektet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy több módja is van de engem az egyszerűbbek érdekelnének lépésről-lépésre

#tanítás #művészet #pénz #pénzügy #NFT #digitális műalkotás
2023. márc. 17. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezd a chatgpt-t
2023. márc. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Elvileg erre a kérdésre mindre találhatsz leírás az interneten.

Ha ez nem megy, akkor sehogy.

2023. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Mi a parasztsag abba hogy a valosagot kimondom?
2023. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát, kérdező, ez attól függ mennyit szánsz rá.
2023. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Találsz befektetőket, fejlesztőket, művészeket, mindenféle managereket (marketing, community, etc.), egyéb staffot. Megcsináltatod a kollekciót a művészekkel, a fejlesztők megírják a szükséges szerződéseket, melyek segítségével interaktálni lehet majd a kollekcióval. (mint, send, stake etc.) Majd indítasz egy nagy marketing kampányt, felhypeolod a projektet, kitalálod a utilityket, elkezdesz már csináltatni dolgokat a mint előtt. (hogy mint után egyből ki tudj adni valamit) Ezután pedig folyamatosan kell kiadni a dolgokat, hogy ne üljön le a hype. Basicly ennyi. Elég régóta vagyok már ebben a térben, ha ezt az utat követed akkor egy sikeres nft projekt létrehozása olyan 500000-1000000$, tehát 200-400 millió ft kb. Utána pedig a projekt ezt vagy visszahozza, vagy nem. ;) Sok sikert!
2023. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!