Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz hogy vendégházat...

Mi kell ahhoz hogy vendégházat/szállást csináljak avagy hol találok infót a működtetési feltételekről, illetve a kötelező fizetni valókról?

Figyelt kérdés

IFA-ról már hallottam de gondolom vannak éves adózások is a haszon után stb

Ugye a működtetéshez is gondolom be kell jelenteni önkormányzathoz meg gondolom igazolni kell hogy enyém az ingatlan meg mivel szállás gondolom hogy le kell számolnom a szobákat meg hogy mennyi embert tudok el szállásolni...


A probléma hogy neten nem találtam használható infót lehet rosszul keresek, köszi ha tudsz segíteni egy linkkel vagy tapasztalatokkal.



2023. márc. 30. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol szeretnéd csinálni, saját ingatlanodban?

A helyi önkormányzatnál, nav-nál, kereskedelmi és iparkamaránál minden tájékoztatást megadnak.

Arra is kérdezz rá szerintem, hogy ha reggeliztetni is szeretnéd a vendégeket, akkor a vendégházad konyháját hogyan kell felszerelned (lehet, hogy ez magában milliós kiadás lenne, úgyhogy előfordulhat, hogy a reggeliztetést el kell felejtened).

2023. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljesen felszerelt ingatlanom van vidéken 100nm be bútorozva felszerelt konyhával medencével, szalonna sütővel grill lehetőséggel, bográccsal mindennel.

Reggeliztetést igen de nem pénzért hanem ingyen grátisz.


Holnap fel is hívom őket nem is sejtettem hogy náluk kell érdeklődni. Köszi a tippet.

2023. márc. 31. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!