Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek sikeres lenne ez...

Szerintetek sikeres lenne ez a vállalkozás? Mennyi vagyont termelne havonta szerintetek?

Figyelt kérdés
Nos, arról lenne szó hogy szeretnék nyitni egy ruha üzletet igazából luxus márkákkal foglalkoznék mégpedig olyan luxus márkákkal ami Magyarországon nagyon nem található meg. Ilyen mondjuk hogy: christian dior, chanel, hermés. Az Andrássy úton nyitnék boltot mert ott szerintem lenne rá kereslet, mert mondjuk egy 8.kerületben abszolút csődbe mennék úgyhogy ez nagyon fontos szempont. A mottóm az hogy sok márka legyen egy helyen és ne kelljen össze vissza futkosni, hanem minden márka egy helyen van és szerintem ez tök szuper. Nyilván a tehetősebb emberek tudják ezeket megvenni úgyhogy mindenképpen olyan környékre tenném ahol ilyen emberek fordulnak meg. Azon is gondolkodtam hogy ne legyen olyan egyszerű az üzlet, hogy limitált kiadású darabok lennének az üzletben. Egyébként hasonlóra gondolok mint pl a Balázs kicks csak női ruhák és más márka.

2023. máj. 13. 13:05
1 2
 1/20 krwkco ***** válasza:
55%
Sok vagyont. :)
2023. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Több bökkenőt látok:


-marketing tudás hiánya (elég sok mindent átfedő pont)

-az elképzelés költségei (a limitált darabok ára fejenként... Tudod mennyinél kezdődnek, ha igazi/eredeti?)


Mennyid van, hitelbe belefejelnél se biztos, hogy megkapnád az összeget.


Kapcsolatok.


Célközönség. (marketing egyik alapköve)

2023. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg láttál már ilyen boltot valahol?
2023. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon bele fogsz bukni. Hajléktalan leszel. Itt MO-n nincs kereslet erre, az emberek 95% a nem fog 300-500 ezret kiadni egy ruháért! Nem veletlen, hogy nincs Chanel üzlet pl m.o.-n.

Az Andrássyn meg milliós tétel a havi bérleti díj és meg nem adtál el semmit!

Normalis vállalkozásba gondolkodj, ne akarj világot váltani. Nagyon átgondolatlan ez a kérdés, látszik h fiatal vagy, azt sem tudod mit beszélsz :D Luxus márka mi? 😂Fogadjunk fogalmad sincs, hogy közelről hogy néz ki egy Chanel..és te akarsz luxusbizniszt nyitni

2023. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És esetleg weshopot?
2023. máj. 13. 13:38
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem a Gattyánnak volt ilyen üzlete, pont az Andrássyn? Milliárd felett bukott vele, pár év után becsődölt és bezárt.


De neked biztos sikerülni fog, ami Mo egyik leggazdagabb emberének nem ment.

2023. máj. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

"sok márka legyen egy helyen és ne kelljen össze vissza futkosni, hanem minden márka egy helyen van és szerintem ez tök szuper"


Még kicsit finomítsd a mottód, mielőtt zászlóra nyomtatod.

2023. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6 lehet hogy külföldön jobb lenne, igazad van
2023. máj. 13. 13:51
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 köszi, ezen jót nevettem🤣🤣😅
2023. máj. 13. 13:51
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Kiírod aranyszínű 80-as évek betűkkel a homlokzatra, hogy Butik-Bazár, és tied a világ.
2023. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!