Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valaki esetleg tudja, hogy...

Szamate kérdése:

Valaki esetleg tudja, hogy most Debrecenben mennyi is a várakozási idő a woltnál?, mert már lassan fél éve várok, de sehol semmi

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én max 1 órát vagyok hajlandó várni.
2023. máj. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Azóta megromlott a kaja. Viccet félretéve kérdezz rá! Nem az van már mint 2 éve, akárhogy hasít a gazdaság. Egy csomó munkahely megszűnt, az emberek meg maguknak főznek otthon, mert a rezsi leeszi a fejüket. Nem hiszem, hogy olyan sok megrendelés lenne.
2023. máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj, nem úgy értettem, hogy rendelésnél, hanem futárnak jelentkezésnél, lehet kicsit félre érthetően fogalmaztam bocsi.
2023. máj. 25. 09:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csurig vannak arab meg afrikai migráns jellegű futárokkal, merthogy tutira nem diákok az is biztos. Pedig mintha lett volna egy ilyen nemzeti konzultáió, hogy: "Ha Magyarországra jössz nem veheted el a magyarok munkáját." :D


[link]

2023. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azóta történt változás? Én két hete jelentkeztem.
2023. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem történt, vagyis annyi, hogy be adtam a jelentkezést a foodpandához és ott 3 napon belül felvettek. A woltnál szerintem már esélytelen ilyenkor jelentkezni.
2023. jún. 16. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!