Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy manapság...

Mi kell ahhoz, hogy manapság egyéni vállalkozó lehessek? Hétfőn indulok el ez ügyben és nem tudom mire számíthatok!

Figyelt kérdés

Hová kell menjek,milyen támogatásokat lehet kapni és mennyibe kerül manapság az,hogy egyéni vállalkozó lehessek?

Egy tetováló szalont szeretnék egyéni vállalkozásban vezetni.


2010. okt. 24. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy könyvelőt Ő mindent elintéz. Könyvelő ugyis fog kelleni..../én igy csináltam/
2010. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már ezeken túl vagyok.Most ott akadtam el,hogy kozmetikus végzettség,vagy tetoválós végzettség kell ahhoz,hogy varrhassak a saját üzletemben.Nekem egyik sincs.Egy tetováló tanfolyam 500 ezer forint,a kozmetikus pedig 300 ezer.Tudtok esetleg tippeket adni,hogy hol lehetne gyorstalpalón lerakni valamelyik tanfolyamot?Egyébként 12 éve tetoválok.Tapasztalat van.Meg csomó más végzettség...

Hallottam erről az 1 napos tetováló tanfolyamról.Azzal vajon lehetne dolgozni?Mivel rendes oklevelet adnak,hogy elvégezted a tanfolyamot.

2010. okt. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!