Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a legjobb üzleti taktika?...

Mi a legjobb üzleti taktika? (ruha eladó vagyok)

Figyelt kérdés
2008. febr. 6. 10:26
 1/4 anonim válasza:
100%
kedveskedés mosolygás a vevővel,kellemes legyen a hely. turi "doboz" leértékelt árukkal (pl én márkás boltokban is láttam ilyen,az jó). nagy táblák hogy leértékelés. legjobb rucik a kirakatba,és alapból a kirakat legyen szép és igényes (akár az a karácsonyfára aggatnivaló gyöngyfüzér,vagy akármi,csak látszódjon hogy nem olyan csövi a hely). olcsó ruhák a kirakatban,jóllláthatóan kirakva az árakat),ezek vonzzák a vevőket.
2008. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én azt szeretem, és elvárom, hogy emberként kezeljenek a boltban. Tehát, ha bemegyek, akkor köszönjenek, és "örüljenek" nekem. Legyenek segítőkészek. Ha kérdezek valamit, akkor válaszolni tudjanak, vagy, ha teljesen el vagyok veszve a boltban, akkor segítsenek.

Azt viszont nem szeretem, ha az eladó, amikor kifejezetten egyféle ruhát nézek(pl szoknyát), odajön és megkérdezi, hogy miben segíthetek, amikor egyértelmű, hogy egy nyamvadt szoknyát szeretnék.



Én azt szeretem, ha meg lehet nézni a ruhákat, le tudom akasztani öket, nem kell őket a másik kettő közül kirángatni, és visszagyömöszölgetni.

És nem csak 20 centi van a két sor között, ahova be tudok menni, és megfordulni anélkül, hogy dominóként borulna fel a másik 10 sor is.


Ja, és az akció felirat nálam nem mindig nyerő.

2008. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%
Hagyd a fenébe a ruhaeladást. Az ilyen üzletből annyi van, mint kutyában a bolha. S a kínaiaknál jobb sose lehetsz! Ha kereskedni akarsz, akkor olyan dolgokat kínálj, árulj, amire mindig mindenkinek szüksége van és ráadásul minden alacsony árú. Ha viszont reklámozol, akkor ne feledd: egy reklámkeret az csak egy ajánlat, egy üzenet, de az vonzzon mindenkit! (Mit hirdetsz, hol és mennyiért.)
2008. márc. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha bemegyek a boltba köszönjenek az eladók , alkalmazottak, ez a minimum..Ne kövessenek mikor válogatok, de ha valami problémám van legyenek segítőkészek, elérhetőek ( ne beszélgessenek megállás nélkül egymással, amikor látják h ott állsz mellettük és mondani akarsz vmit...) Ja és ne vágjanak pofákat ha esetleg nem veszel semmit. És minden esetben köszönjenek el. Ez nagyon fontos mindenkinek.
2009. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!