Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy férfi manikűrös, pedikűrös...

Egy férfi manikűrös, pedikűrös műkörmös mennyire lenne versenyképes? Mennyire van realitása?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, bomlanának utánad a csajok, és baromi sok vendéged lenne.

Ha nem, akkor ne is próbálkozz vele.

2011. márc. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jó múltkorában láttam a TV-ben, hogy Angliában dolgozik egy műkörmös magyar fiú, és rengeteg vendége volt. Előszőr furcsán néztek rá, de elfogadták. Ez legalább annyira furcsa, mint az ovóbácsi, de elfogadható. Nekem volt egy ismerősöm, aki fiú létére szülésznő képzőt végzett. Most ő is Angliában dolgozik a szakmájában. Szerintem próbáld meg, ha van szépérzéked, és kézügyességed, tudsz beszélgetni a nőkkel, miért ne?
2011. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne? Nekem a fodrászom is férfi, és nagyon kedvelem, hihetetlenül ügyes.
2011. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nesi81 válasza:
A világ legismertebb műkörmöse Tom Holcom .
2011. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Persze, hogy versenyképes lehetsz. Ha ügyes vagy akkor biztos sok vendéged lesz, az igaz, hogy eleinte kicsit nehéz lesz (amíg nem reklámoznak a vendégeid). A pasik a legjobb fodrászok (nekem nő eddig csak egyszer csinált jó hajat, pasi viszont már sokszor ezért van férfi fodrászom), de ha körbenézel akkor sok szakmában jobbak (szakács, fodrász, stb)
2011. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na persze fiatal lányok nem nyüzsögnek a manikűrösnél - viszont nem is azoknak van sok pénze. A középkurú nők esetében lehet kaszálni, pláne, ha házhoz is mész...Na persze ez már gyomor kérdése is :)
2011. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!