Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fizetnél horoszkópért, vagy...

Fizetnél horoszkópért, vagy asztrológiai tanácsadásért? Ha igen mennyit adnál érte? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
Asztrológus vagyok. Eddig csak hobbiból ismerősöknek, fórumozóknak csináltam elemzéseket természetesen ingyen. Most viszont GYES-en vagyok és szeretném kiegészíteni a pénzünket. Általában akkor találnak meg mindig az ismerősök barátok amikor baj van, gondolom így van ez másokkal is, ezért nem volt szívem soha pénzt kérni ezért. Hiszen az ember nem kérhet pénzt azért se ha vkit felsegít az utcán mert elesett. Szóval jó lenne a bűntudatomat legyőzni, vagy megerősíteni hogy jól gondolom és maradjak meg hobbi szinten. Egyébként félelmetesen jó asztrológus vagyok :).
2009. febr. 26. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fizetnék. Érdeklódéssel elolvasom néha a horoszkópomat (a napit nem, mert az olyan általános, hogy semmi értelme), van tenyérjósos indiai könyvem ami szintén érdekes. De soha nem befolyásolna egy döntésemben sem, soha semmit nem tennék meg, vagy nem tennék meg mert ez áll a horoszkópomban. Tehát nem is érzem szükségét, hogy ilyet készítsen nekem valaki, főleg nem fizetnék érte.
2009. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én sem fizetnék érte, mivel nem nagyon érdekel.
2009. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Még az időért is kár, amit ezzel eltölt az ember.

Tehát, ha te fizetnél mondjuk 3000 ft-ot (mert ugye adózik is) - legfeljebb akkor vállalkoznék rá. Vagy, ha jó barátok lennénk, akkor ingyen is megtenném neked.

2009. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose fizetnék érte. De azt honnan veszed, hogy félelmetesen jó asztrológus vagy? Barátokon tesztelted magad? Merz azért egy idegen ember más.
2009. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos sejtettem hogy ezt fogjátok írni, dehát kevés olyan szerencsés ember van aki a hobbijából meg tud élni.

Nemcsak ismerősöktől vettem hogy jó asztrológus vagyok. Ismeretleneket is elemeztem ha egy-egy fórumon segítséget kértek. Vagy ha egy-egy vitafórumon feldühítettek és bizonyítani akartam. Utána pénz helyett cserébe mindig visszajelzést kértem. A személyiségelemzésben 100 %-os vagyok, mint a legtöbben, és sokan csak önismeretfejlesztéshez kérik a segítséget. A jövőt mindenki maga alakítja abban csak úgy segíthetek hogy tudasítom milyen kártyalapokat osztott az élet és hogy melyik életterületen mikor várható változás és honnan jöhet segítség. Illetve hogy életük mely részén támogatják a csillagok mibe érdemes energiát tenni.

2009. febr. 26. 14:23
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ismeretleneket is elemeztem ha egy-egy fórumon segítséget kértek. Vagy ha egy-egy vitafórumon feldühítettek és bizonyítani akartam."

Ha bizonyítani szeretnél, akkor menj el Vassyhoz. Ő fönn van az Interneten, tudományos kutató - és ilyen témákkal is foglalkozik: van egy oldala erről, jó sok leírással. Abszolút korrekt és jó szándékú. Ő kideríti, ha tényleg tudsz valamit. Azt is, ha nem.


Ha nála sikeres voltál, akkor menj el Randihoz (írj levelet - angol tudás kell hozzá). Azt hiszem, most 1 millió dollárja van annak, aki valami használható eredményt tud produkálni. Szerintem egy időre ez elég lenne neked - nem kellene ilyen piti dolgokkal foglalkozni, mint a kuncsaftok fölhajszolása, és győzködése, hogy fizessenek már...


Ha csak nekem szeretnél bizonyítani, akkor írjál nekem magánlevelet. Írj meg mindent, amit rólam tudsz. De inkább ajánlom Vassyt - és írd meg itt az eredményt.

2009. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A kérdéssel nem az volt a célom hogy bizonyítsam hogy működik. Nyilvánvaló hogy csak olyan ember fog érte fizetni aki tudja hogy működik. Vassyt nem ismerem, de James Randit igen. Anno én is nagy szkeptikus voltam, így tudom hogy az ezoteriának kikiáltott dolgok 90 %-a kamu. A legtöbb ezoterikus lehúzza az embereket pénzzel. Ez tény. Emiatt én sem reklámozom úton-útfélen hogy mivel foglalkozom. Pont azért hogy ne kelljen folyamatosan bizonyítani és ne kelljen szégyenkeznem a csalók miatt akik képesek a legszerencsétlenebb embert is lehúzni. Anno egy ilyen eseten felbuzdulva kezdtem el ezzel foglalkozni (cáfolni akartam én is, sokmindent sikerült is). Az asztrológia működik, ha tudod a pontos születési idődet (percre pontosan) és a helyet küldd el, illetve hogy ffi vagy vagy nő. De csak Te és ide az oldalra kérek visszajelzést. Nem akarom másik 10 embernek bizonygatni (mivel ha hiszitek ha nem ez igen sok idővel járó munka). Én nem olyan vagyok aki lehúzza az embereket és én ezt tudom magamról. Az én lelkiismeretem tiszta, más meg nem számít.
2009. febr. 26. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Bocs, de én ezt azért nem látom ilyen egyszerűnek. Negyedik gimnáziumban az osztályomba került egy lány, akivel egy napon, egy kórházban születtünk. Ha két teljesen különböző embert láttál, akkor mi voltunk azok! Az ég világon semmi közöset nem lehetett és még ma sem lehet találni bennünk. (bocs kicsit off)
2009. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezért kell az óra és a perc is. Pontosan. 4 perces különbségnél már merőben más a személyiség.Ezek fontos adatok. Hosszú elmondani miért és nem is ez a kérdés.
2009. febr. 26. 16:20
 10/14 anonim ***** válasza:

"nem az volt a célom hogy bizonyítsam hogy működik."

Pedig sokat dobna a helyzeteden!

Például aki hozzád menne, az bizalommal menne.

Ha nem mered vállalni a megmérettetést, akkor senkinek sem ajánlom. A pontos születési időmet pedig nem tudom.

2009. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!