Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Aki pókerből, tőzsdéből él...

Aki pókerből, tőzsdéből él vagy otthon dolgozik az nem unja szét magát?

Figyelt kérdés
1 éve otthagytam a munkám tőzsdéből élek. Jól is keresek vele, de unom magam itthon, hogy egyedül vagyok. Más is van így?
2011. máj. 3. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. ugyanis nem tölti ki az egész napot. Ha jól él belőle.. miért nem tanul valamit ami érdekli. Közösségbe járna.. és hasznos is lehetne nem biztos hogy ez a "jól élés " mindig igy lesz.
2011. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egyik haverom forexből él, ő pl egy nap csak x órát tőzsdézik (ha esik ha fúj), többi idő a bárátoké, barátnőé, szórakozásé
2011. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Megosztanád velem a stratégiádat, ha nem túl nagy titok? :) Esetleg privátban, ha túl hosszú lenne itt.
2011. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem. De nincs más lehetőség, mint megszokni. Mivel még tanulok, főként nyaranta szoktam tőzsdézni, de akkor intenzíven naponta reggel 9-től 5-ig. (pókerezni nem, mert a kettő nem egy kategória. Azt csak sör és csoki alapon merjük a haverokkal :D) Van úgy hogy el tudok szabadulni pár órára, de nagyon ritka. Általában benn görnyedek a képernyő előtt, ott reggelizek és ebédelek. Nyaralás sincs. Meg több napos fesztiválok sincsenek. Leszámítva a hétvégéket. Na meg persze barátnőm sincs (nem tudom, hogy tolerálná ezt a sok kockulást:( Helyette unalmas youtube videók, honfoglaló, msn. De mindennek ára van, ha végzek a sulikkal remélhetőleg összejön annyi zseton hogy vállalkozásba kezdjek egy barátommal. Addig meg jól jön, hogy 3x annyit keresek, mint ha sült krumplit árulnék a mekiben.
2011. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja és van egy további hasznos unaloműzésem: forum.tozsde oldalon megismertem néhány másik "kockát", akik szintén halálra unják magukat tőzsdézés közben és ezért más tőzsdézőkkel msn-eznek. Ami amellett, hogy unaloműző, hasznos is, mert megosztjuk egymással a tapasztalatainkat.
2011. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó,

Mekkora tőkével kereskedsz? És melyik piacokon, milyen termékkel?

2011. máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fél millával, BÉT-en és GDB-n. Nyáron változó, hogy mit veszek, mert daytrade-elek. Év közben olyan termékeket veszek, amikről meggyőződtem, hogy az árfolyamuk hosszú távon növekedni fog, most pl. arany, olaj, DAX certifikátok, E-star részvény. Meg vettem még 4 kontraktus határidős BUX-ot, mikor átlépte a 24000-et.
2011. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kösz a választ!

Már bocs, de a GDB az mi? Azt én nem ismerem.

Devizával nem kereskedsz? Forex? Nem jön be?

Ja és melyik szolgáltatónál vagy?


Csak kiváncsiságból kérdezem ezeket. Én bét-es vok, equitassal, és van egy FxPros számlám is, de ott most épp nincs semmi kötésem, arra most nincs idöm ott hagyni meg nem akarom pozicíóban. A bét-et még ott merem "hagyni".

2011. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
GDB a német tőzsde, a BÉT-en kívül csak ezen tudok kereskedni, mert az Erste Netbrokernél vagyok. Azért választottam, mert ingyenes a számlavezetés és a jutalékok is alacsonyak, könnyen használható a kezelőfelület, hátránya viszont hogy kevés a lehetőség. Azóta persze már megbántam, mert a Forexen sokkal több termék közül lehet válogatni, tervezem is, hogy céget váltok, csak előbb zárni kéne a pozíciókat. Nem merem transzferálni a papírokat, mert egyrészt nem olcsó mulatság, másrészt gondolom Forexen is kell néhány hét, amíg megszokja az ember a kezelőfelületet. Ezért inkább kivárok.
2011. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Devizával egyszer jól bevásároltam. Vettem long certifikátot, mikor már úgy tűnt, hogy helyre billen az euró, erre éves mélypontra került a forinttal szemben. Még növekvő trendben voltam, mikor minden nap végén feljebb toltam a stop-ot, aztán egyik reggel arra ébredtem, hogy elszállt a pénzem fele. A certi kiütődött, a stop meg nem aktiválódott mert akkora volt a rés az előző napi záróár és a nyitóár közt. Szívás... azóta devizával ritkán kereskedek, pont a nagy rés miatt.
2011. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!