Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Ha vállalkozói igazolványt szeretnék igényelni, mert próbavásárló szeretnék lenni, akkor mi ennek a tevékenységi körnek a megnevezése?

2011. máj. 19. 08:56  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Piac- és közvéleménykutatás (7320)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. júl. 19. 22:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Irnátok olyan tevékenységi köröket, amellyel egyéni vállalkozóként dolgozhatok? Pl. Manikűrös.
Hol van leírva az, hogy melyik tevékenységi körbe mik tartoznak bele/pontosan miket lehet adott kóddal árulni?
Cég tevékenységi köréhez hogy lehet új tevékenységet felvenni? Ügyvéd kell hozzá?
Egyéni vállalkozásba új tevékenységi kör bejelentéshez kötött. Hogyan jelenthetem be?
Nem olyan régen alapítottam egy céget és éti csigát szeretnék felvásárolni, viszont nem tudom, hogy melyik tevékenységi kör alá tartozik. Esetleg élelmiszer vagy valami egyéb?
Hogy is van ez a szakmai végzettséget igénylő tevékenységi körök bejegyzésénél?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!