Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Menniyért válaltok otthon varást?

Menniyért válaltok otthon varást?

Figyelt kérdés

Leginkább pl nadrág felvarás,cipzár csere folt varrás meg egyéb kisebb javitások érdekelnének.

Kispárnát oviszsákok is érdekelnének

Kis városban lakunk igy tul sokat nem merek kérni


2011. jún. 26. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A javítási munkákat nem fizetik meg. Pár száz forintnál többet nem kérhetsz. Van,aki még az 5010.- Ft-ot is sokallja.
2011. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs. 500.-Ft-ot akartam írni.
2011. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nadrágfelvarrást 500-1000 körül szoktak vállalni, cipzárcserét hossztól függően. Foltvarrás... nekem nemrég a farmerom egy ezresért foltozták be, de úgy, hogy nem látszott, hogy javítva van! Gyakorlatilag megfelelő színű szálakkal újraszőtték. Látszó foltot szerintem max. 200-300 Ft-ért tudsz csinálni.

Kispárna és hasonlókkal az a gond, hogy nagyon olcsón lehet kapni, ezres körül. Szóval túl sokat ezekért sem tudsz elkérni, max. ezer-ezerötszázat.

2011. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ajánlanám neked h vállalj szűkítést is, nacimat 3000ért szűkitették be, pólómat 1000ért meg hasonlók... errefelé szinte mindenki szűkítteti a cuccait főleg ha nincs méretben jó a boltban nekemis többnyire abból adódik :D
2011. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát
2011. júl. 12. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!