Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Külföldi partner nem tud jól...

Külföldi partner nem tud jól angolul, és telefonon nem értettem, amit mondott, de nem szóltam neki, gond lehet ebből?

Figyelt kérdés

Annyit megragadtam, hogy küldeni fogja a szerződést, meg elismételte, amiket írásos formában levélben is megbeszéltünk.

A megállapodásunkra vonatkozó kitételeket mindképpen az írásos dokumentum fogja meghatározni.Akkor ez a beszélgetés csak tájékozódó jellegű lehetett?


Nem akartam megsérteni a partnert,hogy mindig visszakérdezek,mert nem lehetett érteni a motyogását.


2011. aug. 15. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy meglévő konkrét partner, akivel már kapcsolatban vagy? Csak mert nem mindegy...
2011. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze,kapcsolatban vagyunk,most fogjuk megkötni a szerződést.
2011. aug. 15. 16:26
 3/3 anonim válasza:
Úgyis a lényed írásban lesz lefektetve, az a fontos. Én a Ferihegyen fülelek gyakran, a hangosbeszélő olyan hortobágyi nyelvjárásban beszél angolul, hogy csak kitalálom, mit is akar mondani...
2011. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!