Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha kereskedni akarok hétköznap...

Linkoln kérdése:

Ha kereskedni akarok hétköznapi cuccokkal, és kicsi a forgalmam, milyen magán vállalkozást érdemes vele nyitni? Ami nemvisz csödbe d emégis legálisan árulhatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem is igazán a vállalkozási formától függ.... Bár mondjuk egy egyéni vállalkozás indításához nem igazán kell tőke, tehát talán az a legolcsóbb. Az az igazság, hogy nagyon fontos a reklám, tehát azért valamennyi pénzt bele kell ölni ebbe, ez sosem kidobott pénz, ha egyébként jó réteget célzol meg vele. Ha saját helyiséged van az üzlethez és nem kell bérelni, akkor azon is tudsz spórolni.
2011. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja még annyit elfelejtettem. Örök igazság (szerintem). Minél nagyobb a választék, annál csábítóbb a vevők számára. Ha ez még jó árakkal is párosul, akkor általában meglendül a forgalom. Nekünk webáruházunk van, nagyon rajta vagyunk, hogy halmozzuk a készletet, de ugye ez iszonyú pénz is....
2011. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, szóval ha például weben lenne boltom, ahhoz cska kell valamilyen engedély, most pl tegyük fel hogy cska egy ceruzát akarok eladni pl felteszem egy oldalra ahhoz hogy eladhassam kell adózni meg minden és hogy pontosan miis kell? :D mert elég fiatal vagyok csak ezek érdekelnek és nemárt ha tudok rola mert lehet hogy fősulira vagy valami okjs képzésre ilyesmire mennék.
2011. okt. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!