Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most végzek asulival, nincs...

Linkoln kérdése:

Most végzek asulival, nincs valami sok pénzem, egy webáruházat megoldani mennyibe kerül körülbelül? Mert ugye kell hozzá hogy vállalkozo legyek, szoval kell egy vállalkozás, és az mennyi? Meg mi kell még?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozói teljesen ingyen van, ráadásul ügyfélkapun keresztül néhány órán belül megszerezhető.


Webáruházas portálok vannak, néhány ezer forint/hó-ért tudsz bérelni.


A feltöltendő termékekről, azok értékesítési jogairól viszont passzolok..

2011. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Ha nincs más munkád, akkor főállású vállalkozó vagy, tehát havonta fizetned kell magad után a járulékokat akkor is, ha nincs bevételed. De szerintem webáruházat üzemeltetni lehet másodállásban is, tehát kell szereznek legalább egy heti 36 órás állást. Akkor már másodállású vállalkozó leszel, és csak a bevételeid után adózol.

2011. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyszerű!

Van állásom mellette, ezt csak mellé szeretném hogy kicsit stabilabban álljak, szoval akkor csak a bevételem után kéne adózni, ami nagyonjo :P köszi az infot, a webáruház bérlésének és a termékek árulási lehetöségeinek már utánajártam.

Mégegyszer kössz szép napot nektek.

2011. okt. 12. 11:53
 4/7 anonim válasza:
100%

Én a kérdezőtől kérdeznék. Én is hasonló cipőben járok, weblapon és webáruházon keresztül szeretnék értékesíteni.

Arról, hogy milyen terméket lehet feltölteni és értékesíteni, Te honnan kaptál infót?

2011. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól tartok nem a legjobbtól kérdezed :D engem ez érdekel ezért most kezdem kiszimatolni az összes kis részletet és multhéten kezdtem :D szoval még nem egészen tudom, föleg a hivatalos dolgokat, alapját tomcsak, szal hátha van vki szakértő aki majd kisegit, nekedmeg sok sikert.
2011. okt. 13. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármit fel lehet töléteni anmit jogszabály kimondottan nem tilt.

A termékeket a nagykerből csv, xmtl, esetleg xls formában lehet megkapni. Neked kell megoldani, hopgy az felkerüljön a shopba. Magyarán illesztő szoftvert összehozni. Adatokat, akár minta file-t, csak akkor kapsz hga megjelensz mint vállakozó. Addig szóbase állnak veled.

Bérletti díj shopoknál: pl. forgalom után 6% vagy akár több is lehet. Meg lehet próbálni ingyenes shoppal is. Ha megy a szekér akkor át lehet, meggondoltan, fizetősre menni.

Beruházási költségek: pc, nyomtató, egyéb programok, számlázó, tárhely bérlet, domain, cégalapítás költségei (50-100e Ft), szerződések a közüzemi szolgáltatókkal, stb.

Havi kiadások: telefon, internet, közművek, szállítás, könyvelő, számlavezetés, reklám, stb.

A két költség a teljeség igénye nélkül.

2011. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs:

A termékeket a nagykerből csv, xmtl, esetleg xls formában..


Helyett:

A termékeket a nagykerből csv, xml, esetleg xls formában..

2011. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!