Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha cégben nincs gépkocsi csak...

Ha cégben nincs gépkocsi csak bérelném vagy sajátom?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodok hogy hogyan érné meg jobban?

Nagyon sokat kell fizetni egy céges autó után úgy tudom 300Ezret is évente. Az egész autó nem ér ennyit. (opel corsa combó 2fő tgk) Szóval hogy tudnám megoldani azt hogy az üzemanyagot el tudjam számlázni?

Ha bérelek például egy autót a cégnek azt el tudom számlázni azt és az üzemanyagot? Mert az üzemanyag nagyon drága de annyit meg nem használja senki az autót hogy 300ezret csak úgy kitermeljek vele. Pont a hasznot vinné el. Hogy tudnám én ezt megoldani?



2012. febr. 18. 15:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Bérelt autó esetén is továbbszámlázzák a cégautó adót ez tapasztalat. Egy mód maradt a KIKÜLDETÉSI rendelvénnyel való költségelszámolás. Erre van formanyomtatatvány, és számolós excell táblázatot készítettem az ügyfeleim részére és azt használjuk. akkor nincs cégautó adó. Erről a könyvelőd tud bővebb felvilágosítást adni, én készítettem egy cégautós összefoglalót, ha emailt írsz azt szivesen továbbítom neked.

2012. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!