Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy működik ez? A youtube...

Hogy működik ez? A youtube fizet bozonyos nézettségazám felett?

Figyelt kérdés
...konkrétan mennyi felett? mennyit fizet? hogyan működik ez?
2012. febr. 23. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
A YouTube nem fizet senkinek semmit, a YouTube egy videómegosztó hálózat. Viszont a YouTubeot birtokló Google a Google AdSense program segítségével lehetővé teszi hogy hirdetéseket helyezz el a videókban (alul a kis felugró ablakok), amely bevételt generál neked. Persze minél többen nézik a videóidat (és minél többen kattintanak a hirdetésre), annál nagyobbat.
2012. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%

2 millió látogatottság felett fizet, látogatónként fél centet, amelyet akkor utal át a számládra, ha az egyenlegeden összegyűlt belőle 5000 dollár.


Kb így fizet.

2012. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%
Ja még anynit tudnod kell, hogy kb 98% az esélyed arra, hogy amikor az egyenleged már 4990 dollár felett jár, valamiylen szabálysértést vélnek felfedezni a kampányodban ami miatt törlik az egész hozzáférésedet, és a pénzedet behúzzák ;)
2012. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

most kicsit összezavarodtam.

akkor a videóm látogatottsága után fizet, 2M felett megtekintésenként fél centet? vagy ahogy az előző irta, hogy a kihelyezett reklámok után..

2012. febr. 24. 12:12
 5/23 anonim válasza:
0%

Én is úgy hallottam, hogy 2 millió néző után fizet a youtube.

A hirdetésekért inkább neked kell fizetni, de nem is keveset.

2012. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
7%

1.) Youtube partnernek kell lenned,

(1 milliós nézettség után lehetsz partner)

2.) ha már partner vagy, akkor minden 1000. megtekintés után 3$-árt fizet

2012. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
72%
Az összes megjegyzés hülyeség, nem a YouTube ad partnerséget, hanem kisebb cégek. Várhatsz míg meg keresnek vagy jelentkezhetsz te is. És megtekintésért fizet, a subscribe nem számít. Vannak olyan cégek, amiknek szinte 0 a követelménye azaz szinte bárkit felvesznek.
2012. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 kalan0921 válasza:
72%
Elmentek a P...BA!MINDENKI ÖSSZE VISSZA ÍR BAROMSÁGOKAT!!!!!Hol fizet a youtube hol nem hol jogot sértesz hol nem!!Döntsétek már el FIZET VAGY NEM FIZET???Egyébként 100% hogy fizet!!!Nem írom le én mit mert itt mindenki mást hall vagy talál ki.OLYAN EMBER ÍRJON IDE AKI EBBŐL MEGÉL VAGY FIZETÉSKIEGÉSZÍTÉSKÉNT TESZ FEL VIDIKET A YOUTUBRA.Össze vissza írtok mindent.Eleve ha SAJÁT videot teszel fel amiben NINCS termékmegjelenés akkor el nem tudom képzelni hogy milyen jogot sértenél meg??...Na mind1 sztem aki ezt beírta az se tudja csak írja a bődületes baromságait...
2012. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
91%

Én most lettem youtube patner emiatt utána kellett kicsit járnom a dolgoknak.

Ha youtube partner vagy akkor a csatornádat összekapcsolod egy AD Sence fiókkal, ez az ami a fizetésekért fele, nézi hogy mennyit kerestél, küldi a kifizetéseket, itt kell beállítani mindent, a bankszámlán át, a neved meg mindent.

Az összes bejegyzés egy hülyeség... az hogy 1/2milliós nézettség felett fizet az még nagyobb hülyeség...

Nekem és még pár ismerősömnek küldtek youtube partnerségi felkérést, közülünk nekem van a magam kb 50 ezres megtekintésével a legnagyobb...


(Ha nem hiszed itt a csatornám csekkold le:

http://www.youtube.com/user/TheLastStandOnSkemy

onnan tudhatod h youtube partner vok, hogy néhány videómra tettem külön borítóképet)


itt meg is bukik az a 2millió... illetve csak félig...

Ugyanis a youtube, amerikai felhasználókat tényleg akkor választ ki hogyha meghaladnak egy bizonyoss nézettségi szintet VISZONT Magyarországon nem ezalapján választanak ki, elég érdekes és röhelyes módon a MO-s felhasználók kb szimpátia alapján kerülnek be ebbe a körbe, lásd haverom akinek 1000 alatti nézettségével megkapta és van olyan magyar is aki csak 2 milliónál kaptam meg.

Összegezve, a magyar felhasználók randomba lesznek youtube partnerek az amerikaiak nézettség alapján.

Nah ha ez megvan és youtube partner lettél, akkor (gondolom, mivel nálam is ez van most) átnézik az összes videódat hogy melyik alkalmas arra hogy bevételt szerezzél érte, azt amiben jogvédett zene van azt azonnal nem tartják alkalmasnak arra hogy fizessenek (am beteszik alá a reklámot, de nem kapsz érte pénzt, gondolom ez náluk marad, jah és még 1 érdekesség, tökthetsz fel jogvédett zenéket, nem titják le, szólnak h jogvédett meg minden, de elérhetőnek hagyják világszerte, pénzt persze nem kapsz érte) de nem igazán tudom mi alapján döntik el h alkalmas-e a videód arra, mert 1 videóm van amin viszont zene sincs, nemhogy jogvédett de nem alkalmas rá.

Itt jön az hogy 1000 nézőnként 3$??? meg hogy megtekintésenként fél centet??? ugye hülyültök...

Erről szó sincs... megnyílik egy új panel az elemzés résznél amivel megtudod nézni hogy mennyi bevételre alkalmas megtekintésed van (nekem most 2800 és ezzel 43 FT-ot kerestem) szal rohadtul nem annyit amit mondtok.

Viszont! ahogy az egyik kommentelő helyesen mondta, van egy küszöb érték, azt viszont már nem tudta helyesen hogy mennyi... közel sem 5000 dollár...

A küszöb értéket te állíthatod be, minimum 20 ezernek kell lennie... szal ha 19999 FT jön össze akk nem kapsz semmit, ha 34k akkor megkapod azt...

Szal ahhoz hogy valakinek sikerüljön a youtubeból megélnie, annak eléggé nagy nézettségre kell szert tennie, és itt most nem százezresről van szó, hanem milliósról.

Egy infó még, egyik haverom mondta hogy van egy spanja akinek 5m-es nézettsége van és olyan 160-180 körül kap kézhez ezzel.

Na kb ennyi.

2012. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
2013. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!