Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell ahhoz, hogy nemzetközi...

Mi kell ahhoz, hogy nemzetközi üzletember lehessek?

Figyelt kérdés

Vagy vmi ilyesmi,nemzetközi kereskedelmi munkák érdekelnének,pl:. cigaretta-kereskedelem,olaj-kereskedelem

(hát ha nem lennének határok,nem kéne hozzá semmi) :)

már meggazdagodtam volna az olajból,mint az arabok


2008. ápr. 10. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
az alaptőkén kívül:)
2008. ápr. 10. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Pénz és kapcsolatok. Meg egy kis gógyi. És kész a tökéletes recept.
2008. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy közgazdasági egyetem elkell.

álltalában úgy megy a karrier, hogy elvégzed a közgázt aztán elmész egy múlti céghez dolgozni aztán mikor már olyan ügyes vagy és már ezerszer elöléptettek akkor te leszel a salesmanager. az arabok azért gazdagodtak meg mert van olajuk, magyarországon elég nehéz mert nem bövelkedünk olajba. szaudarábia alatt annyi olaj volt/van hogy akárhova furtak lett nekik. de ehhez is gógyi kell egy államnak hogy ne engedje be a külföldi cégeket maga termelje ki és maga gazdagodjon meg.

a ciginél meg kell egy jó minöségü olcso márkát kitalálnod az egész világban reklámozni pl froma1-en és már megy is az üzlet.


ja de a legfontosabb hogy angolul minimum nagyon jól beszélj. mert elég röhejes mikor egy salesmanager nem tud vagy szarul tud angolul. már egy párral tárgyaltam igaz nem ezekben az üzletágakban.

2008. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, és ha az araboktól hoznék olajat kamionokkal,angliába meg eladnám és persze az egész pénz az én részemre kerüljön.:) valahogy megoldható? :)
2008. ápr. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!