Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire vesznek komolyan ha...

Mennyire vesznek komolyan ha mindenkilapjás honlapom van?

Figyelt kérdés

szerintetek mennyire tűnik komolynak az a vállalkozás (konkrétan egy nyelviskoláról van szó), aminek blablabla.mlap.hu-s veboldala van?

Véleményeket várnék.


2012. ápr. 19. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A honlap igényességétől és a tartalomtól függ.
2012. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyébként mi a címe?
2012. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem igazán. Személy szerint szánalmasnak tartom például a gportal-os honlapokat...

Ha komolynak akarsz tűnni, akkor regisztrálj saját domaint néhány ezer forintért.

2012. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rosszul veszi ki magát egy cégnél.

Hu domaint 3-4 Ft-ért tudsz regisztrálni 2 évre, tárhely meg már 6 Ft-tól van / év.

2012. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fenti árak ezer forintban értendők.
2012. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha egy cég nem a saját domainje alatt üzemeltet weblapot, az már elve szánalmas, mert amatőrizmus benyomását kelti (persze az egységsugarú parasztbácsinak mindegy).

Ha egy vállalkozás nem képes évi kb.15 ezer forintot sem kigazdálkodni egy domainre és tárhelyre, az már régen rossz.

2012. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szomszéd cég kábé 200 céges kocsijára pingáltatta fel a céglogó alá a cégnév@freemail.hu e-mail címet :) Ez kb. két éve volt, azt mondta a főnök, mindenki azt a címet ismeri, azért nem vált. De azóta már saját domaines e-mail cím virít az autókon... Biztos unták, hogy mindig röhögnek rajtuk :)
2012. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a honlap nem az enyém, én tudom hogy hogyan veszi ki magát egy ilyen lap, a vélemények arra szolgáltak hogy alátámasszam az illetőnek amit én állítok egy mindenkilapjás honlapról. :)
2012. ápr. 20. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt valaki nem látja be magától?
2012. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az ilyet egy cégvezetőnek bizonygatni kell, akkor én elgondolkodnék azon, hogy az illető mégis honnan szerzi a pénzét, mert hogy a cégvezetéshez nem ért (vagy nem érdekli a cég presztizse) az fix.
2012. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!