Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen feltételei vannak...

Jozsef54 kérdése:

Milyen feltételei vannak vállalkozás indításának? Például iskolai végzettség, szakirányú végzettség kell-e hozzá? (sportüzlet, akvarisztika) Mennyi tőkével érdemes nekivágni, illetve a kezdő vállalkozók támogatását igénybe vehetem-e?

Figyelt kérdés
Terveim közt akvarisztikai és sportfelszerelés üzlet van.A városban ahol élek elég nagy múltja van a jégkorongnak,most épül új pálya rengeteg gyerek,felnőtt hokizik/fog hokizni és aki teheti pestre jár felszerelésért,ezért gondolom,hogy talán ez elég jól menne,de várom rá a válaszokat meglátásokat.Akvarisztikával pedig már gyerekkorom óta foglalkozok ezért is gondoltam rá,mivel értek hozzá,viszont itt van konkurencia.Szerintetek jó ötlet valamelyik is?várom a válaszokat,amiket nagyon köszönök
2012. ápr. 20. 19:32
 1/4 anonim válasza:
Vannak tevékenységek amelyek szaktudáshoz kötöttek, de ezekhez szerintem nem kell.
2012. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, hogy jól menjen a sport bolt, akkor tarts választékot, értem ezalatt, hogy legyen minden márkás, de olcsóbb is, ne csak a 'megfizethetetlen'.

Az új pálya mellett nem lesz kölcsönző vagy ilyesmi? Ennek érdeklődj utána, mert különben nem sok értelme lesz.. és amúgy is, nem cserélnem évente korit, és egyebeket, szóval az elején nagyon menne, aztán beállna egy szintre, kérdés, abból megélsz-e majd.

2012. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát ezért vállalkozás,nem tudhatom,hogyan fog menni.de ahány jégpályán jártam mind mellett volt üzlet,itt még nincs..meglátjuk

Egyébként kell boltvezetői vagy eladói képesítés hozzá?

2012. ápr. 24. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM
2012. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!