Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van itt ÁNTSZ-es szakember,...

Ha van itt ÁNTSZ-es szakember, kérem segítsen mozgóbüfé nyitásban! Nagyon köszi! Kezdő vállalkozó vagyok ill. szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Egy vállakozásba szeretnék kezdeni ami sültkrumpli árussítása lenne rendezvényeken. Viszont nincs pénzem büfékocsira, utánfutós balhéra, ezért szeretnék csináltatni egy pultot ami könnyen összeszerelhető lenne, DE: Nem tudom mik a kritériumai az ÁNTSZ-nek ill. hccp-nek... MIből csináltassam, kell-e csap ehhez is stb. Kérném aki tud segíteni ebben és akár telfonon is el tudja mondani, hogy mikre kell figyelni, azt nagyon megköszönném, sajna nincs pénzem tanácsadóknak fizetni. Szeretnék kilépni a jelenlegi helyzetemből és belevágni valami nagyba! Köszönöm aki érdemi választ tud adni.

2012. máj. 5. 23:38
 1/1 eszta41 ***** válasza:

Akár milyen hihetetlen, de ez sem könnyű dolog...ÁNTSZ szempontból sem.Azt már csak halkan mondom, hogy nem csak ÁNTSZ-nek kell megfelelni.A teljesség igénye nélkül:

1. Milyen krumplit szeretnél megsütni? Fagyasztottat, amit megveszel, vagy Te akarod megpucolni? Első esetben szükséges a hűtő. (fagyasztó)Ez az egyszerűbb megoldás. Második esetben pedig mosogató.(zöldség mosó)Azt nem fogják elfogadni, hogy otthon a saját konyhádban előkészíted....

Szerintem ezt a verziót felejtsd is el, hacsak nincs sok pénzed. Ha rendezvényeken akarsz árulni elfogadják kézmosónak azt, ami a rendezvényen van...már ha van.

Büfékocsit nem muszáj venni(kezdetben senkinek nem javaslom, hogy azzal kezdje)

Pontos címet nem tudok, keress rá a neten, Székesfehérvéron van, ahol lehet bérelni akár egy hétvégére is...ossz-szorozz, ha jó helyre mész megéri.

De akkor már ne csak sültkrumplit árulj, az olaj nagyon drága mostanság.

2012. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!