Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kilátásokra számíthatok...

Milyen kilátásokra számíthatok ha elvégzem a Kereskedő boltvezető OKJ-s tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, ez kezdetnek jó, ha el akarok indulni az önálló pénzszerzés útján, de ha nem így van, kíváncsian várom a véleményeket és ajánlatokat!
2009. jún. 27. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalkozó típúsú vagy, akkor tied lehet a jövő, ha nem, akkor meg elmehetsz alkalmazottnak egy jól menő boltba minimál bérért.
2009. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha felsőfokú akkor azért jól járhatsz vele, meg egy nyelvvizsgával, de ha csak középfokú akkor tanulj még valami hasonlót. Én középfokon végeztem logisztikait és nem sokra mentem vele, ezért most felsőfokú szakmát tanulok.
2009. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, vállalkozó típus vagyok, éppen ezért gondoltam, hogy megszerzem ezt a képesítést. Jelenleg egyetemista vagyok, de amit ott tanulok (bölcsész kar), annak semmi köze a kereskedelemhez és a pénzügyekhez. Ezért szeretném elkezdeni szeptemberben a tanfolyamot.


Középfokú OKJ-s tanfolyamról van szó. De legalább lesz végre egy szakmám. Igaz, van ECDL vizsgám is, de azt még sehol nem tudtam hasznosítani...

2009. jún. 27. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalkozni akarsz, az csak jó, ha van valami fogalmad a dolgokról.
2009. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Ha valóban vállalkozó típúsú vagy, akkor érdemes elvégezned a tanfolyamot. Sok sikert!

2009. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. júl. 1. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!