Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy saját terméket hogyan kell?

Fibbrizzo kérdése:

Egy saját terméket hogyan kell?

Figyelt kérdés
Na szeretek kerámiával foglalkozni ,és ha már érdekel megprobálok valamit .Azon gondolkodom csinálok pár darab kerámia figurát amit majd fel teszek hogy lenne e rá vevö egyáltalán .és ha lessz rá vagy lessz akit érdekel ,esetleg nagyon sokan ,akkor ha be szeretném inditani a vállalkozást hogy kell csinálni hogy a termék az enyém lehessen tehát más ne csinálhassa csak én meg hogy ha más befektetök rendelnének tölem olyankor mit kell tenni???(a kerámia figurák rajzfilmböl valok ,én magam is szeretem azt a mesét és nagyon sok ember gyüjti a képeit ,meg dolgait ,ugyhogy szerintem a gyüjtök biztos rendelnénk tölem )
2012. máj. 19. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál hogy azokat a figurákat amit más talált ki, te csak nem gyárthatod úgy ingyen?
2012. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!