Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel érdemes kereskedni...

Mivel érdemes kereskedni napjainkban?

Figyelt kérdés

Van 500ezer forintom amit szeretnék növelni,"befektetni". Főként olyanra gondoltam, hogy veszek valamit(ebbe kérnék segítséget mit) és eladnám kisebb haszonnal. Egyéb ötleteket is meghallgatok.


Esetleg társról is lehet szó.



2012. okt. 3. 21:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Számítástechnikai dolgokhoz értek(webes, grafikai, office szerkesztés, PC szerelés és hasonlók). Ezzel nemigazán hiszem, hogy hasznot tudok húzni. Itt inkább olyanra gondoltam, hogy weblapot hozok létre amin hirdetem, persze több oldalon is(apród, expressz, vatera...).
2012. okt. 3. 21:58
 2/3 anonim ***** válasza:

vagy ráállsz piackövetésre, és nézed, hogy mi megy a fenti oldalakon, és güzü munkával esetleg megduplázod a pénzed.

Vagy kitalálsz valami egyedit, ami még nincs, és harapnak rá az emberek. Extraprofitod akár a befektetés több 10szeresét és eredményezheti. Persze az utóbbi nehezebb és némi szellemi ráfordítást igényel..

2012. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az opciós kereskedést [link]
2012. nov. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!