Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kötelező Cégmódosítás 2013....

Kötelező Cégmódosítás 2013. február 1-ig? (székhely, tagok adatai stb. )

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül körülbelül? Mennyi az ügyvédi munkadíj?

2012. dec. 10. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Illeték- és közzétételi díj mentes, tehát csak az ügyvédi díj fizetendő, az pedig teljesen ügyvéd-függő.

Kb. 15.000 + ÁFA körül kell számolni, de mondom: ügyvédfüggő!

2012. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szabadáras a piac, ezt ügyvédje válogatja. Pest környékén több ügyvéd ezt 12-15 ezer + áfáért csinálja, vidéken 20+áfa a jellemző. Több ügyvédet megkerestem (vidékit) közülük mindegyik egybehangzóan ennyiért vállalta.
2013. jan. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én 80 nettót ajánlatot is kaptam, végül 30e-ért csinálták meg máshol...
2013. jan. 25. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 30+ÁFÁért csináljuk, de aki utolsó pillanatban jön, azt már nem nagyon tudjuk eleve vállalni, így is itt ülünk este későig reggeltől, nem ebédelünk, hétvégén is bejövünk... Szóval, aki most akar menni, számítson rá, hogy már drágább lesz.
2013. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!