Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Internetes vállalkozásba adom...

Internetes vállalkozásba adom a fejemet, és van pár nagy kérdésem: hol tanúljam meg a weboldal készítéshez szükséges tudnivalókat? Hogy tudok létrehozni saját, mikrotranzakciós rendszert? Ha készen vagyok melyik domain szervert ajánljátok?

Figyelt kérdés

Némi HTML alappal rendelkezem de úgy érzem ez nem elég ahhoz hogy komplett oldalt készítsek. a tervem az hogy emberek regisztrálnak az oldalra és kisebb pénzért ötleteket adnak cserélgetnek. ja igen és nem utolsó sorban hol tudom levédeni az ötletet, milyen jogok kellenek hozzá



A segítségeket előre is köszönöm. Ha átfogóbb válasz érkezik akkor kérem hogy írjon a: valaki_amugy_chabey@hotmail.com e-mail címre.


2009. aug. 30. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
A baj valahol másütt van, mivel nem igazán ez az oldal az, ahol ezekre a kérdésekre választ kapnál és nem ilyen formában. Kell még gyűrni, hogy sikeresen indulhasson valami. - Bocs, csak őszinte voltam.
2009. aug. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Javasolnék mindenképp egy olyan tanfolyamot ahol ezt megtanulod vagy hozzájutni egy oktató cd/dvd-hez amit tudsz használni közben, nehogy azért álljon az üzlet mert mást kell hívogatni telefonon hogy segítsen!
2009. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez nehéz dió, én a helyedben egy profi programozót bevennék társnak. Én is próbáltam egyedül, de mindig elakadtam. Szóval két út van: a programozónak egyben kifizetsz kb. 1milliót a munkájáért, vagy beveszed %-os részesedésbe, amit minden hónapban fizetsz neki (bár lehet még így is kér egy kisebb fix összeget előre).
2009. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen már nekem is eszembe jutott,de én még valószínűleg annyira sem értek a weboldalkészítéshez mint te.De a neobase-nek( [link] van egy webtárhelyet nyújtó szolgáltatása,ahol segítséget nyújtanak weblapszerkesztéshez(drupal alapú)és egyáltalán nem gagyi,és 10 gigás tárhelyet adnak hozzá.Rendes .hu-s domain is rendelhető hozzá.Ahhoz hogy fizetős lehessen az oldalad,olyan tartalmat kell nyújtanod,ami sokakat érdekel.Úgymond,joggal várják el az emberek,hogy a pénzükért kapjanak is valamit.Szerintem egyenlőre megteszi az is ha emelt díjas sms-eket küldenek azért,ha pl tagok akarnak lenni az oldaladon. Az ötlet megosztást,egyébként én is jónak tartom,de így önmagában egy ilyen ötletet nem lehet levédetni csak a kész terméket alaposan kidolgozva.illetve magát az oldalat.


Ezüstegér

2009. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 judka ***** válasza:

Én a joomla-rendszert ajánlom, annak nagyon sok modulja van, láttam már mikrotranzakciós beépülőt is, ráadásul nagy közösség, úgyhogy tesztelt minden. Viszont tényleg keress egy profi szakembert, mert sokan összeraknak neked egy egyszerű oldalt, de az olyan is lesz. Ha semmi trükkös nem lenne, csak olyan, amibe már kész modulok elegek lennének, akkor én is megcsinálom neked :)

Üdv!

2009. szept. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mikrotranzakciós rendszerhez ezt ajánlanám: [link]
2009. szept. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagyon ütős weboldalt akarsz akkor oda szakember kell. Nemtudom hogy milyen szinten van a tudásod,de biztos tudsz valamit. Ami már nagyon jó kategóriába tartozik szerintem: www.pcx.hu


Domain szeró? Rengeteg van. pl: [link]


De utánanézek.

Sok sikert!

2009. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!