Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan akinek pozitív...

Fla Von kérdése:

Van olyan akinek pozitív tapasztalatai vannak a hálózatépítés, vagy egyéb MLM terén?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Nincsen :S
2013. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Igen van.
2013. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Aki most kezdett bele, annak mind pozitív tapasztalata van (úgy, hogy még egy fillért se keresett vele).


Aki már régebben kezdte, annak mind negatív (mert már ráment a gatyája is).

2013. febr. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Az MLM-re aligha megy rá a gatyád, legfeljebb a piramisjátékokra.
2013. febr. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy az újjaink sem egyformák, mi emberek is különbözünk. Ráadásul különféle infók érnek, befolyásolnak, és nem tudom, érzed-e, hogy mindenhol a negatív híreket kapod, tv, rádió, újság csak fröcsög, mindenki panaszkodik, a politikáról nem is beszélve...

Aztán ott vannak maguk az MLM cégek! Sok jóval kecsegtetnek, de valóban úgy is tesz, ahogy ígér mindegyik? Nem, sajnos! Szóval, vannak rossz tapasztalatok, - ahogy rossz emberek is.

TE döntöd el, hogy mégis jól csinálod, vagy beállsz a negatív emberek közé! Sok hülyeséget beszélnek, s "jóságból" visszahúznak a valódi lehetőségektől...

- Nézd meg jól, milyen céghez csatlakozol! Ez nagyon fontos!

- Nézd meg jól, KIHEZ csatlakozol, ő vajon milyen segítőd lesz?!

- Nézd meg jól, milyenek a termékek!

- Tanulj sokat, gyakorolj és ha minden adott, adj bele mindent! Olvass, hallgass sikeres életet elősegítő cd-ket, járj rendezvényekre, használd a termékeket, konzultálj, stb.

Ha bármiben tudok segíteni, szólj, számtalan embernek segítettem sikeressé válni, komoly, többszázezres vagy mégtöbb havi, jogdíjszerű jövedelmet elérni. Most vállt le a legújabb managerem, ezért most még szabad is vagyok... Az MLM a mai világ egyik legnagyobb lehetősége annak, aki jól csinálja. Megtanulható annak, aki komolyan akarja... És nem az elején kezdtem... de ma már az elsők között vagyok!:)

2013. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Azért bukós egy ilyen dologba beszálni, mert nincs az embereknek pénze, ki fog venni bármilyen terméket, hogyha kajára nincs pénze.

Hiába van esetleg, ami jó, és nomális, ha nincs vásárló közönség.

2013. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 09:55-ös tudnál segíteni neki?


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Kérdező: Te is Flavin érdekelt vagy?

[link]

2013. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
Igen, tőlem pl. távol maradnak, és ez jó.
2013. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Mlm mel nincs baj, az hogy sz@r, semmit sem érő termékeket árulnak, amikre az embereknek nincs szüksége az már nagyobb baj.
2013. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%

[link]

Itt választ kaphatsz a kérdéseidre.

2013. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!