Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kis vállalkozást szeretnék...

Kis vállalkozást szeretnék indítani? Csak saját tőkém sajnos nincs! Pontosabban fabrikett gyártás épületem van ahol bírom tárolni, és gyártan. Ismerősöm folyamatosan adná az alapanyagokat. Gépeket kellene vásárolnom kb 4-5 MI Ft. Valami ötletek!

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mással keresd meg az árát és válts fabrikettre! Ja, így én is vállalkoznék, de kopasz seggre...! Csak lófax a hátsóba! Nekem van teherautóm szállítani sokmondent tudnék, de mit és kinek? Ötlet? Na ugye!
2013. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És piacod is van? MEg is venné valaki? Mert akkor akár bérelhetsz is gépeket először.
2013. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen azt is elintéztem hogy legyen aki folyamatosan vegye!!

Igazság szerint bérelni nem akarok azért mert szükségem lenne egy mezőgazdasági gépre amivel eltudnám száltani a alapanyagokat az erdőből !!

2013. febr. 10. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Van engedélyed "elszállítani" az erdőből dolgokat? NEM VÁGHATSZ CSAK ÚGY FÁT.
2013. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen van engedélyem mert ismerősömé az erdő és csak a fagallyakat kellene hordanom mert arra lenne szükségem a fabrikett gyártásra !
2013. febr. 10. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha fiatal vagy, akkor próbálkozz a Támop 2.3.6.B-vel.

vagy jelentkezz be munkanélkülire 3 hónap után igényelhetsz önfoglalkoztatóvá válási támogatást (igazából hitelt) + ha beleférsz, akkor talán jövőre újra lesz fiatal gazda pályázat is, de mindegyikhez kellene 10% önerő cca. 2-300.000 Ft induló. És egy nagyon alapos, kivitelezhető üzleti terv.

2013. febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!