Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A KSH oldalán olvasható TEÁOR...

A KSH oldalán olvasható TEÁOR tevékenységi kódok közül honnan tudhatom meg, hogy melyik végezhető adószámos magánszemélyként is?

Figyelt kérdés
Minden fel van sorolva, de nincs elkülönítve, hogy melyik végezhető csak vállalkozásban illetve melyik végezhető adószámos magánszemélyként is. Tudna nekem ebben valaki segíteni?

2013. febr. 19. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt olvastam már, de a kérdésemre nincs benne a válasz, szóval nem is értem miért linkelted, de azért köszi.
2013. febr. 20. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeg azon van, hogy mennyire rendszeres az, amit csinálsz, ezért ne is keress ilyen listát!
2013. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor bármit, ami itt fel van sorolva gyárthatok (megfelelő végzettséggel) ha nem rendszeresen árusítom?? Hm
2013. febr. 20. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!