Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzletpolitikával...

Milyen üzletpolitikával árulnátok dekoratív, világító falakat?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmire gondolok, de mögötte neonfény lenne így az egész vibrálna, nem tudom elmagyarázni konkrétan, de nem is ez a lényeg. a lényeg az, hogy szerintetek lenne-e erre igény, és ha igen, hogyan lehet elérni az érdeklődőket, mégse tehetem fel a vaterára. Olyan 100-200 ezret kérnénk el falanként, de a hatás lenyűgöző lenne.


Van ebben valami?


2013. febr. 20. 07:48
 1/2 A kérdező kommentje:
a digitális nyomtatás sem olcsó, 50 alatt nem úsznak meg egy ilyet ami a képen van, ráadásul ebben semmi rendhagyó nincs. az én falamban lenne.
2013. febr. 20. 07:50
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez mindenképp kell egy vállalkozást csinálnod. Először találd ki milyen formában akarsz működni.

Ha nincs tőkéd, akkor találnod kell hozzá befektetőt, üzlettársat aki fantáziát lát a tervedben és akinek van hozzá pénze.

Utána elkezdtek tervezni... ha vannak tervek, azt egy grafikussal elkészítetted, hogy legyenek látványterveid amiket megmutatsz az embereknek...

Szerintem éttermeket, pubokat, szórakozóhelyeket, különböző kereskedelmi egységeket lehetne ezekkel megcélozni. Akár még külföldön is megállhatja a helyét...

2013. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!