Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozásba akarok...

Saját vállalkozásba akarok fogni szeptembertől. Valami jó ötlet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeptembertől remélhetőleg elegendő forrásom lesz egy saját vállalkozás beindításához...talán 2 millió forint összejön addig. Van pár ötletem. Esetleg tudnátok mondani olyan megvalósítható, és értelmes ötleteket, amibe érdemes pénzt fektetni?

Helyileg a Balaton Déli partján vagyok...de ha kell mennék messzebbre is :)


2013. máj. 7. 18:37
 1/6 Elektromann válasza:
20%

nem vagyok nagyon okos, én is vállalkozással própálkoznék, de én sem tudom, mi lenne a legjobb nekem.


Én csak egy-két ötletet adok, hogy mennyire biztos, arra nem tudok válaszolni. Mivel balaton környék, és ott nagy a turizmus, így én étteremben, vagy valami hasonló üzletben gondolkoznék, viszont gondolom ebből már van pár ott. Ezen kívül esetleg szuvenírt, és egyéb csecsebecsét árulnék.


Ezek az én ötleteim, de előbb várd meg, mások mit mondanak.

2013. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Csak is olyanba fektesd amihez értesz és amiben van tapasztalatod/gyakorlatod.
2013. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20:21


az aki leszavazott remélem olyanba tolja a pénzét amihez halvány lila gőze sincs. Innen is gratulálok nekik.

2013. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg egy nagyon ritka nyelvet amit itthon csak kevesen beszélnek, azokra mindig nagy igény van néhány nagyobb multicégnél, zsír fizetéssel.
2013. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálhatnál mondjuk biciklis túravezetést, ha pl. ismered a környéket, beszélsz nyelveket.
2013. máj. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gattyán György sem értett az informatikához mégis milliárdos lett mert keresett olyan embereket akik értenek hozzá.
2016. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!