Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hány éves kortól indítható...

Hány éves kortól indítható vállalkozás?

Figyelt kérdés
Nem mintha el szeretnék indítani egyet, de egy 14 éves már aláírhatja a személyigazolványát is, birtokolhat saját bankkártyát, ezáltal pénze is biztosan lehet. Ám egy 14 évesnek jövedelme már nem lehet, mert azt általában minimum 16 éves kortól kaphat. Akkor vállalkozást valaki 14, 16, vagy 18 éves kortól indíthat?

2013. jún. 24. 20:25
 1/4 anonim válasza:
0%
Szerintem 18 éven aluli nem indíthat saját vállalkozást, és diploma kell, hogy legyen a kezében... Javítson ki valaki ha tévedek...
2013. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, már megtaláltam. Mindenki aki cselekvőképes, tehát +18.
2013. jún. 24. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Diploma??? Miről beszélsz? A vállalkozók 90%-a pont nem diplomás.
2013. jún. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló. Csak azért regisztráltam, hogy el tudjam mondani, mennyire ostoba vagy. Nagyon-nagyon!
2018. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!