Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gokart pályát építeni jó 5let?

Gokart pályát építeni jó 5let?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyitni egy gokartpályát csak nem tudom hogyan tudok engedélyt szerezni meg flottát meg, hogy mellé csináljak-e még valamit!

2013. aug. 30. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
reklám, reklám, reklám. Másképp halott az egész ügy. (lehet hogy amúgy is)
2013. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Önmagában a bérgokartoztatás elég gyenge lábakon áll, viszont egy nagy aszfaltozott terület még sokmindenre jó lehet, egy rendes, korrekt méretű pálya a megfelelő biztonsági körettel meg még több mindenre.
2013. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Tulajdonképpen jó ötlet, viszont komoly tőke kell hozzá. Csak a pálya több milliós tétel, 20-25 méternyi aszfaltozás is 400-500 ezer forint. Nem tudom milyen hosszú egy gokart pálya, de gondolom legalább 500m. Nem ecsetelem milyen buktatók vannak, talán jobban is tudod, mint én.


Egy biztos, ha jó helyen van, jó a pálya, és jók a gépek, akkor tuti siker. Ha valamelyik feltétel nincs meg, akkor jó eséllyel bukta.

2013. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár egy jó pálya, jó gépekkel még kompenzálhatja, ha előnytelenebb helyen van.
2013. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bérgokartozásra alkalmas pályát akarok kialakítani meg teszek mellé egy földes,feldúrt részt amit Motocross/Quad pályának kiadni meg akár tehetnék egy RC pályát vagy Paintball,kosárpálya vagy valamit autósmozi,drift vagy valami szlalom pályát
2013. aug. 30. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!