Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kutya-macska állateledel és...

Kutya-macska állateledel és kiegészítőket árusító üzlet nyitásánál kb.30 négyzetméteres helyiségben mekkora összeggel számoljak az első árukészlet vásárlásánál és mennyibe kerül az üzlethelyiség berendezése?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szép kis üzleti terv. Azért ezt neked kellene kiszámolni. Mi monjuk meg azt is mi legyen az árukészlet és honnan szerezd be?
2013. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű hozzászólást. Nem veszek fel kölcsönt nem kell tőkés társ, így a szó szerinti "üzleti tervre " sincs szükség...talán költségvetésre, vállalkozási tervre, hasonlóra gondoltál..bár úgy tűnik csak a beszólás volt a cél...
2013. szept. 29. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen berendezést akarsz, nem tudom milyen árucikkeket akarsz árulni. Ha kérdezed, akkor ezeket te sem tudod. Akkor miért engem szólsz le, nem én akarok üzletet.
2013. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdező nem tudja értelmezni a saját kérdését sem :)


Számoljál annak megfelelően, mit szeretnél árulni, mennyiért tudod megvenni, mennyi fér el nálad kényelmesen és meg is van a válasz :)

2013. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! A nővérem egy ilyen kutyakajásnál dolgozik és amik a legjobban fogynak: fagyasztott kaják (csirkefarhát, láb, fej, marhanyesedék, ilyenek) illetve az olcsó konzervek és tápok. Ezeket kell inkább beszerezned.

Náluk így néz ki a bolt, ami kb. 60 nm-es: 3 dupla ajtós, álló fagyasztó szekrény, a falon körben polcok a földtől kb. 170 cm magasságig, valamint középen szabadonálló polcok. A bolt egyik sarka a prémium konzervek és tápok része, egy műsikban van a pénztár, a középső rakodós polcok az olcsó, mindennapi kaják helye, a harmadik sarokban a kiegészítők vannak, pl. póráz, szájkosár, kullancsriasztók. Van még egy külön rész a macskaalmoknak, macskakosaraknak, pokrócoknak, kisruháknak is.


Hogy mennyibe kerülnek ezek a cuccok, azt csak Te tudod kiszámolni, a hely függvényében. Ja, az árukészletet szinte minden beszállító házhoz kozza. De lehet, hogy ez már csak a nagyobb tételekre van így, nekik egy jó nagy raktáruk is van és jópár éve üzemel a bolt, a környéken nincs is hasonló.

2013. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell legalább 1 milla, de jobb ha több mert ez első idők veszteségét is fizetni kell.
2013. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!