Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha megcsinálom a Youtube...

Ha megcsinálom a Youtube partnerségem, de semmi érdemleges videót nem csinálok, csak mondjuk olyanokat, amikre tudom, hogy a kint lévő kép miatt sokan rákattintanak és közben nincs is semmi videó csak a kép, ezt így lehet?

Figyelt kérdés
Nem büntetnek meg érte vagy törlik a partnerségemet?
2013. okt. 22. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hosszú távon nem működne a dolog.
2013. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg eleve szerintem nem fogod tudni "megcsinálni a Youtube partnerséged" ha nincs semmi érdemleges videód, csak ilyen félrevezetőek.
2013. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha csinálnék előtte pár érdemleges videót, majd a partnerség után ilyeneket?
2013. okt. 23. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aj felejtsd már el, azok se olyan hülyék ott hogy a semmiért majd pénzelnek ilyen magad fajta kóklereket. De hát próbáld ki, lelked rajta. Mit veszíthetsz?
2013. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt kérdezem, barátom, hogy ha megpróbálom nem lesz belőle semmi? :D
2013. okt. 23. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Valszeg eleve el sem fogsz odáig jutni hogy partner legyél, ha valami csoda folytán még is, akkor rövid úton megszüntetik a partnerséget, mert észreveszik hogy stiklid van.
2013. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne, ezért kérdeztem ... :D De köszi! Felpontozlak :D
2013. okt. 23. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Aj felejtsd már el, azok se olyan hülyék ott hogy a semmiért majd pénzelnek ilyen magad fajta kóklereket. De hát próbáld ki, lelked rajta. Mit veszíthetsz?"


Az a helyzet hogy nem a semmiért fizetnek, hanem a nézettség miatt. A youtubenak ez egy centjébe sem kerül, a hirdetők pénze bánja. A youtubeot csak az érdekli hogy nézett legyen a videó. A pókertermeknél sem titok hogy vannak akik robotokat használnak, a termek hivatalosan nem is engedik, de nem fognak tiltani ha ilyet használsz, mert termeled nekik a raket, csak akkor tiltanak ha játékosok jelzik hogy ez meg ez robotot használ. A youtube is ugyanezt csinálja.

Itt csak két dolog lehet ami miatt nem fog működni: 1. 18+ képeket nem rakhatsz ki 2. ha a felhasználók látják hogy a videód csak kamu, akkor a következő videódat meg sem nézik és nem hiszem hogy egy videóval olyan nézettséget tudsz hozni, hogy komoly pénzt keress vele.

2013. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!