Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Körülbelül mekkora kezdőtőke...

Körülbelül mekkora kezdőtőke szükséges egy kocsma elindításához? Jó lenne tudni, hogy egy ilyen vállalkozásnak van e jövője.

Figyelt kérdés
A tervben egy vidéken, faluban kialakított kocsma lenne, nem pedig nagyvárosban. Kezdőtőke alatt forintot értek.
2009. nov. 17. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmát még nem láttam becsődölni. Mindig akad vendég. Ha a környéken nincs a közelben másik és van legalább 1-2 ezer lakos, akkor szerintem sikeres lesz.
2009. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azért láttam már becsődölni kocsmát! 1-2 ezres faluba én még nem nyitnék, 5e felett már inkább. Ha van helyiség neki, akkor talán 1 millió is elég.
2009. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kb 2-3 milla elég lesz.

Maga a cég alapítása meg a bankszámla megnyitása, könyvelő, üzlethelyiség stb.

2013. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!