Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Takaritócéget megéri alapitani...

Takaritócéget megéri alapitani 20 ezres kisvárosban konkurencia nincs, kevés befektetés is kell hozzá az első 1 2 hónapban ugy tervezem, nem veszek takaritógépeket csak a fontosabb kellékeket hólapát, takaritószereket amik 1 2 hónapig elegek lesznek?

Figyelt kérdés
Ezek kb 30 40 ezer forintból megvannak és az alkalmazatoknak alkalmaként fizetnék mondjuk azt még nem találtam ki, hogy mennyibe kerülne a takaritás és, h mi alapján számoljam ki de ezt megoldom majd valahogy. A marketinget is könnyen megoldhatnám apum az egyik legismertebb ember a városban neki egy van egy műhelye ahol különböző amugy nehezen beszerezhető alkatrészeket gyárt és javit. Kapukat, korlátokat, gépeket csinál ő is tudná reklámozni. Anyum meg adminisztrátor a munkahelyén van egy irodája nyomtatóval meg minden szükséges eszközel, h szórólapot készithessek. Nekem vannak számitásteknikai ismereteim amik jól fognak jönni tudok weboldalt késziteni és szórólapot is amit majd szétosztogatok ismerősöknek. Meg csinálnék pár plakátot is amit kiragaszgatnék a városközpontban meg olyan helyeken ahol sokan láthatják. Ugy döntöttem én nem fogok takaritani inkább a marketingel foglalkozom, csak valahogy ki kell deritsem, hogy lennének e ügyfeleim meg most télen szerintem biztos lenne, munka sokan lusták eltakaritani a havat elöttük vagy akár az udvaron és akkor jövök én és a cégem a képbe.
2013. dec. 7. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
15-18 evesvagy? Picit alom vilagban elsz de egy esti mesenek jol eso volt olvasni soraidat!!! Gozod sincs az egeszrol!!!
2013. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hótakarításból akarsz megélni?Akkor mennyél Norvégiába.
2013. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Feldobtad a napomat kérdező, jót röhögtem soraidat olvasva. Persze nem rajtad, hanem veled nevettem :)
2013. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik hogy vagy számlát adsz és ahhoz egyéni vállalkozói kell ami 50e/hó+könyvelő, vagy feketén dolgozol.
2013. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakirányú végzettség van, mert az is kell hozzé, viccen kívül. Takarító gépek miatt. Ha nincs, akkor előbb azt.

Mi most inditunk be egy kis céget, nem ilyen témába, ott csak egy weboldal kell, de bizonyos dolgoknak meg kell lenni. És bizony már millió fölött vagyunk. És még egy ft nem hozott csak vitt.

2013. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja azt elfeljetettem írni, olyan nincs, hogy te nem dolgozol. Az első időben neked kell a legkeményebben melózni, főleg az első 2 évben. Aztán lehet kicsit lazsálni.
2013. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!