Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudtok ajanlani olyan MLM...

Szuts Janosne kérdése:

Tudtok ajanlani olyan MLM uzletet ami mogott valos eladhato termek van?

Figyelt kérdés
Angliaban elek, olyan ceget keresek akik nyitni szeretnenek Anglia fele,es van angol nyelvu bemutatoja, terveznek Angliaba depot, vagy mar van

#MLM #Anglia #üzlet #eladhato termek
2013. dec. 8. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Eladható terméknek nem kell mlm.
2013. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Kedves Janosne... eleg tudatlan tetszik lenni kegyed! Ugyanis nem tudok en valodi MLM uzletet ami NE angol lenne! Az eladhato szo is elegge tobb ertelemben fut... Tehat ha valaki ugyes akkor eladja aki nem az nem. Nyilvan egy also osztalybeli emberkenek nem igen van ra eselye hogy mondjuk nagy tetelben ertekesitsen ALoes teremketeket. De a nutriskin vagy hogy irjak! Sok ilyen ceg van ird be googleba aztan ontani fogja! Olyannal erdemes szoba allni aki legalabb 10eve ott van a piacon es eleg sok orszagban euban, amerikaban is bejegyzett kamarak altal es elismert! A tobbi nagyvaloszinuseggel kamu!!
2013. dec. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Aminek biztosan van Angol képviselete és termékük is:

Forever Living, Amway, Nuskin

Neways is talán.


De miért feltétel, hogy legyen Angliában képviselete? Az MLM pont egy olyan üzlet, ahol nem szükséges a cégképviselet, abban az országban ahol az üzletet építi valaki. Ha elég nagy a forgalom és más is indokolja ezt, akkor úgyis nyitnak ott is egy hivatalos irodát.

2013. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Van ilyen lehetőség Angliában is.Olyan MLM céget válassz, aki pl már legalább 5 éve a piacon van és bizonyított, tőkeerős, több országban elérhetők a termékei, napi felhasználású minőségi termékeket forgalmaz, amiket mindenki használ, jó a kifizetési rendszere stb.Van még pár szempont amiket érdemes megvizsgálni.Az is nagyon lényeges, hogy Neked beváljanak, szimpatikusak legyenek a termékek, használd őket, hogy hiteles legyél.Ha esetleg érdekel még pár fontos szempont, tapasztalat, akkor ha adsz egy email címet szívesen megírom, itt nem menne át.
2013. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Amennyiben még aktuális a kérdés, keress meg!!

2014. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok mögött van eladható, jó minőségű termék. A lényeg a felépítés és a tőkebefektetés. Én találtam olyat, ahová nem kell befektetni, és nincs tagdíj és regisztrációs díj, stb.
2015. márc. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia, elnezest most lattam csak a hozzaszolasod. Kuldenel nekem bovebb tajekoztatot?

Udv>

2015. ápr. 17. 10:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! 4-es vagyok.Ha aktuális még a dolog akkor ahogy írtam én is szívesen küldök Neked további információkat.Érdemes megnézned. Ide se kell befektetni, nincs tagdíj , regisztrációsdíj stb és Angliában is nagyon sikeres. Sok sikert!
2015. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt a Szűts-öt messze kerüljétek el. piramisjátékok építésével foglalkozik leginkább nem MLM-el. Ő indította a 3up next-et is ami lopott ebookot akar rásózni az emberekre. Ráadásul a szerzői jogdíjat senki sem fizeti ki. Nincs cég az emberek közvetlen egymásnak fizetnek. Ez az egyik legnyilvánvalóbb jellemzője a pilóta vagy piramisjátékoknak.
2015. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Nevtelen Senki!

Az ostobasagod egetrengeto. En nem inditottam el semmit!!!!

Beleptem egy rendszerbe, ahogy sok ezer ember.

A primitivseged,tajekozatlansagod megnyilvanul a kommentedben. Nevtelenul jol odamondani,jelenteni,valotlant allitani....hm... miert nem vallalod fel magad?? irj amit akarsz rolam, de azt tudnod kell, Te segitettel hozza a sok mocskolodo kommenteddel ,hogy sikeres legyek. Sok embert kivancsiva tettel,es kiprobaltak az uzletet, amit nem bantak meg. Szoval irhatsz akarmit is , nem erted el a celod.Koszonom a segitseged. De javaslom ha a kesobbiekben kommentelsz , ne ostobasagokat irkalj!!!!!!

2015. máj. 20. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!