Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találok olyan céget aki...

Maki22 kérdése:

Hol találok olyan céget aki vevőkört elemez?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresőben, de egyszerűen nem találok, lehet rossz kulcsszavakat használok.

Üzletet szeretnék nyitni, vállalkozási tanfolyamon mondták, hogy van olyan cég aki elemzi neked, hogy van-e fizetőképes vevőkör a közelben, milyenek a versenytársak stb. Ilyen kellene. Eddig az arriva.hu-t találtam, mint hasonló. (tanfolyamon konkrét céget nem mondhatnak)



2014. febr. 3. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszáf oldalán keres olyan céget aki adhat céges tanácsadást, ezek között lesz olyan is aki vállalja a vevőkör elemzését. Mi még az engedély megszerzése alatt állunk.
2014. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PSZÁF már nem létezik... Csak szólok. Piackutató céget keress.
2014. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Apeh sem létezik, még is tudod miről beszélek. Piackutató cég piackutatást csinál ami nem egyenlő vevőkör elemzés, kértem be árajánlatot, 5 cégből 2 válaszolt, mindkettő cég a multikhoz szabott árat adott. Szerintem azt amit ők vállaltak a kért 1-2 millióból magad is meg tudod csinálni. 1000 vagy 100 fő,

(már nem emlékszem pontosan) megkérdezése 1,5 millió forint. Ahogy csinálják nagyobb boltok előtt szoktak álldogálni emberek kezükben mappa: Szabad egy kérdést feltennem? Ha összeszeded a családot 5 emberrel napi 30 válaszolóval egy hét alatt összeszeditek az 1000 választ. Nyertél 1 milliót a családtagok meg örülnek a szétosztott 500 Ft-nak. Igaz kielemezned magadnak kell. A piackutatók sem vállalnak garanciát az eredményről.:) Komolyan indítok már én is vállalkozási tanfolyamot, gyakorlati képzés lesz elméleti helyett, biztos, hogy nem fogom ajánlani hogy első cég esetében, ne saját magad csináld a vevőelemzést. Tényleg vevőkörelemzés példa: Mennyit fizettél a tanfolyamért? Mekkora a kezdőtőkéd amivel indulnál? Kielemzés: A kezdőtőke x% fordítja a tanfolyam díjára. Fizető képes kereslet azon vállalkozáshoz kedvet érző emberek csoportja akinek a kezdőtőkéje 5 millió, ha x=10% mert a tanfolyam ára 500 000 Ft. A kérdezők döntő csoportja 1 millióval indulna következtetés a tanfolyam ára 100 000 Ft kell lennie. Ez mondjuk a vevőkör elemzésből készített termék beárazás. Természetesen ez egyszerűsített példa és több kérdést és más információkat kell megtudnod, de az életben sem sokkal bonyolultabb. Tanfolyamunkon hasonló egyszerű módon elsajátíthatja a vállalkozás indításához szükséges tudnivalókat. :) Ja, Te ezt már megtanultad a tanfolyamon vagy nem ezt oktaták? :)

2014. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!