Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Paypal, Bevétel autómatikus...

Y-Cápa kérdése:

Paypal, Bevétel autómatikus szétosztása?

Figyelt kérdés

A paypal-on lehet a bevételt százalékok alapján szétosztani bizonyos paypal felhasználóknak, vagy csak külön mappákba rendezni azt a százalékoktól függően? Úgy értem, hogy ha bejön egy összeg, akkor azt autómatikusan megadott százalékok szerint mappákba rendezi vagy továbbítja a megfelelő százalékát a megfelelő paypal felhasználónak. Ilyet tud a paypal, vagy valahogy meg lehet oldani?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 3. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
es ha nem oszthato az osszeg maradek nelkul a megadott szazalekos aranyban, akkor mit csinaljon a rendszer?
2014. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tizedes vessző is létetik, de ez nem válasz a kérdésemre.
2014. máj. 4. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szerinted létezik, akkor utalj már el nekem 0.3 forintot, kérlek!
2014. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem épp forintra gondoltam, de ha a rendszer tényleg nem képes ilyen számokkal számolni, akkor elnézést kérek. Én csak azt nem értem, hogy ha a bankban ez lehetséges, akkor itt miért nem? Annyira sok különbség nincs. Amúgy meg mért ne lehetne neked mondjuk 14,2 Ft-od? Maximum nem tudod autómatából kivenni a pontos összeget, de attól még neked annyi pénzed van, csak azért, mert nem váltható át készpénzre, neked legyen kevesebb vagy több pénzed?
2014. máj. 5. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
miért, ez bankban lehetséges? Akkor utaltasd ki paypalről bankra, ott meg szétosztatod automatikusan...
2014. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!